| AndaluziaM a întrebat:

V-ati simtit vreodata "nedoriti"? ma refer in familie

Răspuns Câştigător
| Mirrre a răspuns:

Da...de multe ori.straight face

14 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nu!
Iar asta m-a inaltat destul de mult.

| PisicaAristocrata a răspuns:

Da.Multumita parintilor, care au avut grija sa-mi aminteasca asta, si cum de bine ar fi aratat viata lor daca nu eram.De parca eu as fi cerut sa ma nasc... Dar asta-i viata, crestem, ne maturizam si ranile se cicatrizeaza in timp.In fine, daca voi reusi atunci cand voi avea copii sa-i fac sa se simta cei mai iubiti de pe pamant, atunci ma voi simti "razbunata".

| Crash0 a răspuns:

Da

| Crucified a răspuns:

Uneori. Ma simt aruncat in vant. laughing

| LostInBubble a răspuns:

Toata lumea are asa momente. happy

| 5a a răspuns:

Nu, chiar nu m-am gandit niciodata sa nu fiu nedorit desi tatal meu vroia sa faca avort cu mine.
Voi ce credeti ca parintii vostri nu va mai doresc? Cred ca va lipseste o doaga ceva! Mama daca isi pierde copilul o poate lua razna.

| adrian873 a răspuns:

Da, mai ales cand ii dezamagesc pe cei din familie

| AndaluziaM explică:

Va multumesc tuturor pentru intelegere

| AndaluziaM explică:

Credeti'ma va inteleg de aceea vam pus intrebarea pentru si mie mi-sa intmplat.sad

| HelloKitty97 a răspuns:

Oricine are astfel de momente! Asta este.:-

| AndreeaAndree a răspuns:

Foarte des

| Ruxandraa711 a răspuns:

Da..eu zic ca fiecare din noi ne.am simtit oarecum"nedoriti" de catre familie...straight face.dar asta nu inseamna ca familia nu ne iubeste sau ca nu ne doreste. poate parintii au unele griji ale lor..si pur si simplu nu isi dau seama ca noi putem suferi din astahappy.