| calmopenmind18 a întrebat:

Ați experimentat vreodată telepatia? Dacă da, cum vi se pare?
Eu sunt în o strânsă legătură cu o prietenă și de exemplu, aseară s-a certat cu mama ei din cauza mea (mama ei crede că suntem împreună) și am simțit că ceva nu este bine cu ea... exact atunci (i-am dat un mesaj și m-a luat cu „ce vrei mă?" și „bine hai pa") ca să aflu azi că s-a certat cu mama ei și a stat supărată toată ziua (și eu la fel)+ altele cum ar fi... ne timitem mesaje în acelaș timp cu „bună ce faci", stări de spirit contagioase, etc. Toate astea la 20 de km distanță unu de altu`. Păreri?

8 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Poate sti ca folosim mai putin de 35% din capacitatea creierului, iar o mare parte din rest apartine domeniului telepatic.Sunt multe senzatii extrasenzoriale pe care nu le putem explica, dar exista.

| inconscient a răspuns:

Da, eu si cea mai buna prietena suntem ca doua gemene! Adica e de ajuns sa ma uit la ea, cateodata nici nu apuc sa-i pun intrebarea, ca-mi da raspunsul inainte. Ieri nu s-a simtit bine si n-a venit la scoala, eu pe la 12 am ametit putin si am avut un sentiment ciudat, ca sa aflu ca ieri la 12 ea era ametita si era sa lesine. straight face
Acum, situatia ta e putin difetita. Este foarte dragut si nu este anormal. Fiind si putin mai departe...e normal sa va ganditi unul la altul! E o relatie stransa si e foarte bine!winking

| simonamaria a răspuns:

Da si eu am experimentat.mi se pare geniala si chiar cred in ea.

| PhooThay a răspuns:

Necuratu` e aici...

| calmopenmind18 explică (pentru PhooThay):

Nu, doar o iubesc...

| anonim_4396 a răspuns (pentru calmopenmind18):

Ce dragut! happy Imi aduci aminte de cel mai bun prieten al meu crying

| Catalina_Cristina_1998 a răspuns:

Si mie mi se intampla asta cu prietene mea... e normal

| CeConteazaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ooo... ce dragutt!batting eyelashes
si eu cu ce amai buan prietena patim asa! dar patesc si cu iubitul! happy