| BeeeQuad20 a întrebat:

Voi ce ati prefera, fetele sa faca prima miscare sau baietii?

5 răspunsuri:
| Ana_4223 a răspuns:

Sa o luam logic:
Cum sunt fata imi doresc ca baiatul sa faaca primul pas, dar daca as fi baiat mi-as dori ca fata sa faca primul pas.

| DiiiAnAaaa a răspuns:

Bineinteles ca fetele prefera ca baietii sa faca primul pas, iar baietii ca fetele sa ii abordeze. happy

| MaliciousDeath a răspuns:

Depinde de caracterul fiecaruia.Normal ca daca eu n-am tupeu, vreau ca celalalt sa faca primul pas.

| TheCrisLv20 a răspuns:

Statisticile arata ca 60% din baieti asteapta ca feltele sa faca primul pas

| girafa19 a răspuns:

Salut :* mie imi place sa actioneze baietii primii dar si daca ar actiona fetele primele ar faceo discret, ceea ce ar trebui sa te gandesti rapit sa continui tu, te pup :*