| Sara a întrebat:

Unde,, va iubiti" cu prietenul vostru? Ce faceti in timpul unei zile impreuna?

3 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

O zi impreuna avem doar in concediu, in restul zilelor cu toate ca locuim impreuna il vad cel mult 4 ore. Ne plimbam de mana, vizitam orasul, "dormim" laughing si cam atat.

| madonica a răspuns:

Cand avem o zi impreuna si asta se intampla cam rar caci suntem ocupati cu serviciu, copil, bacsis-uri una alta, in fine sa revenim la subiect.Cand este ziua noastra "buna" eu pregatesc totul in detaliu.Ma imbrac in lenjerie intima dimineata si o partida de amor ne dezgoleste de somnul profund apoi cafeaua, dupa un timp plecam impreuna la pescuit sau stam in casa(depinde de anotimp), completam integrame, iar spre seara imi pune masa, mancam, si ii pregatesc costumul pentru un dans de streaptise(asta doar cand e ametit asa ca eu ii cumpar ceva de baut). Noi nu suntem pre inventivi asa ca toate zilele noastre bune cam asa incep si se termina.Acu avem un bebe asa ca vom mai taia din timpul dedicat noua si il vom da bebe-ului.pup

| alex09 a răspuns:

Pai eu cu prietenul meu avem un loc al nostru unde ne place sa stam si sa admiram peisajul... totusi trebuie sa gasesti un loc romantic si sa faci ce iti spune inima ta...
In timpul unei zile, ati avea o gramada de locuri de vizitat sau locuri unde sa va sarutati. Acum depinde foarte mult de tine, fiind fata, cred ca el o sa-ti spuna sa alegi tu ce sa faceti si unde sa mergeti. Daca nu lasa-te dusa de el, pe unde vrea si pe unde-i place...