| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce va doriti de la o relatie sau intr-o relatie?

15 răspunsuri:
| Kitty a răspuns:

Libertate

| CristiDinBucuresti a răspuns:

multe

| Morenna10 a răspuns:

Cineva care sa ma sprijine, un prieten bun

| ChrisIwal a răspuns:

Un sandwich big grin

| OnuOnulică a răspuns:

Sinceritate şi respect reciproc.

| neutrino a răspuns:

Sexul este dorinta suprema: restul e poezie.

| T0T a răspuns (pentru neutrino):

Ce-ai spus tu este-o prostie. (ca să iasă și rima)

| neutrino a răspuns (pentru T0T):

Poate ca asa este, dar poti sa-ti exprimi parerea fara jigniri, dar numai daca esti capabil de asa ceva. Este posibil ca eu sa fiu un biet copil fata de marea ta experienta sentimentala, motiv pentru care eu iti doresc relatii lungi, fara sex, asa incat sa te poti bucura de viata asa cum tu iti doresti. O seara buna.

| T0T a răspuns (pentru neutrino):

Ți se pare că te-am jignit pe tine sau ceea ce ai spus? Eu zic că ceea ce ai spus și în cazul acesta este o diferență. A nu pune pe primul plan sexul nu înseamnă a nu o face deloc. E o diferență. Nu știu dacă după tine o relație înseamnă doar a da frâu instinctelor animalice, după ceea ce ai spus doar asta rezultă.

| Doub a răspuns:

Iubire, pasiune si respect.

| KillMePlease a răspuns:

Nu-mi doresc o relatie. laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Intelegere in majoritatea aspectelor si acceptare unde este cazul, fara gelozie bolnava!

| drogh a răspuns:

Respect,intelegere.

| Hitback a răspuns:

O cârjă, să mă sprijine laughing

| Ralucaa69 a răspuns:

Sinceritate.