| OaNaArEcOnTpEtPu a întrebat:

Ce ziceti, banii aduc fericirea?

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

Zicea cineva: ''Nu, dar o întreţin''.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa e, doar pentru cei care nu mai cred in dragoste si prin bani isi satisfac placerile dorite.

| mona a răspuns:

Sincera sa fiu, da....banii aduc fericirea

| xXdoareuXx a răspuns:

Sti cum e faza aia pe fb : nu dar imi platesc internetul deci e cam acelasi lucru

| KaterinkaBoy a răspuns:

Banii nu aduc fericirea dar este mai confortabil sa plingi intr-un BMW decat pe bicicleta.:p

| raullik007 a răspuns:

Ai 1.000000 $...dar esti cu cancer...Cel mai important e darul sanatatii!

| Mădă0611 a răspuns:

Da, insa nu si daca te vinzi tie, te pierzi in favoarea eului lacom, pierzi ce e uman, sentimentele tale, oamenii pe care ii iubesti/i-ai iubit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parte din ea in mod sigur...

| PŞtefaniaP a răspuns:

Pot să spun. că doar anumite persoane. cred că 'banii' aduc fericirea. dar, alţii sunt de părere. că nu e aşa. din categoria din care fac şi eu parte. probabil ai întalnit persoane de genu ăsta. şi ţi-ai dat seama. Sper că te-am ajutat.

| xLove a răspuns:

Din cauza banilor multe certuri se isc. E foarte greu in ziua de azi sa castigi bani. Si e si mai rau cand nu ai bani tocmai cand ai nevoie mai tare de ei. Dar nu poti sa zici ca nu aduc fericirea, deoarece e bine sa ai bani cand ai nevoie, si sa traiesti normal, Pana la urma, ca ai ca nu ai, banii sunt foarte importanti in viata omului si foarte necesari!

Numai bine!

| The1smartiest a răspuns:

Aduc o fericire falsa, iluzorie! cati din cei care au miliarde de euro sunt fericiti? zi mi si mie. papa

| Andreeaaaaaaaaaaa a răspuns:

Cu banii platesc internetul si internetul aduce fericirea. deci: DA! laughing