| Kattth a întrebat:

Voi cum ati reactiona daca iubitul vostru, mai glumet de fel, aproape tot timpul face glume legate de alte fete? Unele dintre ele si cu tenta sexuala. Nici nu stiu ce sa mai cred.Ma gandesc ca daca spune adevarul si dupa o da la intors si zice ca glumea? De exemplu imi zice ca mai e cu una,apoi ca glumea, sau imi zice ca a fost dupa facultate la una si a mancat la ea, a facut sex cu ea, apoi ca glumeste sa imi vada reactiile. straight face I-am spus ca ma deranjaza si a zis ca asa e el, ca si tatal lui la fel glumeste cu maicasa. Ce pot face sa inceteze?

4 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Stiu sentimentul;

| ywar a răspuns:

Ii dai un sut in co-ie si nu mai are cu ce face sex. E o mare tampanie, ignora-l! Cea mai buna palma!

| LovelyKitty2 a răspuns:

Pai asa o fi firea lui, dar totusi astea nu sunt glume. Un baiat adevarat nu face asa.

| Indefinit a răspuns:

Cele mai serioase lucruri se spun in glumawinking