| AndreiAnd97 a întrebat:

Voi cum reusiti sa faceti sex in masina fratilor? Adica eu in seara asta m-am chinuit nu alta, si aud pe altii cum se lauda ca e blană. Si nu am un cotet de masina unde sa n-am loc, si nici noi nu suntem niste grasi sa nu incapem. Prima data m-am lovit la genunchi cand dadeam in ea, dupa am dat-o cu capul de plafon (tot din greseala), si pe final am intors-o sub mine... iar am lovit-o de manerul usii. Care e secretul vostru, deschideti o usa, lasati scaunele in jos, nu inteleg?! Sa nu o luati in ras, a fost un chin pentru amandoi. Astept raspunsuri, mersi!

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sex in tir sa faci unde ai spatiu cat o garsoniera. Masina e pentru folos personal

| darrio2007 a răspuns:

Eu am microbuz. Nu-mi fac probleme.

| RAY a răspuns:

Totul tine de matematica, dimensiunile masini, pozitii, cei doi parteneri

| Violleta2022 a răspuns:

Mai rau ca boschetarii laughing
Sunt convinsa ca nici fata nu a simtit nimic, in plus cu tot disconfortul, frigul si nesiguranta, s-a dus naibii partida de sex. Dar, de ce nu faceti acasa, in pat?
Luati-le bilete la film parintilor si aveti 2 ore de sex!

| Goete a răspuns:

Daca nu ai o furgoneta camperizata, la care ii deschizi patul, tapezi geamurile, pui incalzirea, o muzica buna si va lafaiti intr-un pat de doua persoane, atunci macat o masina combi la care rabatând scaunele, pui o saltea gonflabila de 1. 20x1.90 in spate si ai un pat, cu plafonul destul de aproape de tine

| QElenaBoghiu a răspuns:

Idee e ca trebuie sa stați în spate și sa lăsați o ușă deschisa sa nu se lovească la cap.
Sau tu stai poziția scaun și ia peste tine. Sunt multe poziții însă depide cat de mare este interiorul mașini rolling on the floor

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Sexu in masina e tare misto, mai ales daca il faci intr-un loc retras noaptea. Pai prietenul meu trage scaunele in fata si atat. Sincera sa fiu si eu ma mai loveam la cap laughing

| bbobo22 a răspuns:

laughing nu este nici un secret. Totul tine de imaginatie si sa te adaptezi in spatiul respectiv. Nu prea este intr-adevar cel mai confortabil loc, dar in anumite situatii poate fi interesant, sau cand nu ai alte variante happy. Eu in general rabatez scaunele complet. Cu timpul vei gasi si pozitii mai confortabile happy Succes!

| FAnonima9990 a răspuns:

Hai ca asta e comica laughing) eu cand am facut o in masina am ajuns cu fundul pe volan si am clanxonat iar toti se uitau nu stiau ce se intamplalaughing)

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru FAnonima9990):

rolling on the floor

| Mary012 a răspuns (pentru FAnonima9990):

Morrr nu are nimic se mai intampla