| me_5148 a întrebat:

Va excitati daca va dati mesaje erotice cu partenerul? Ati incercat? Cum e?

53 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Sunt de acord cu criss. Pot fi foarte excitante, daca sunt un preludiu si dupa, ajungi langa persoana respectiva. Daca le dai doar asa, cam frustrant...

| hândel a răspuns:

Si eu am incercat. big grin Ne intaratasem o zi intreaga cu mesaje erotice, si cand ne intalnisem seara iesise cu scantei. A fost doar o data, dar a fost intens, excitant.hee hee

| asya a răspuns:

De fapt aceste mesaje iti trezesc dorinta de a fi in acel moment la capatul celalalt al firului...Practic acest,, sport" si este foarte placut pana cand se stinge tot caci ne dam seama ca de fapt totusi nu putem face nimic prin telefon!

| cris82ro a răspuns:

Dap e mistobig grin daca dupa mesaje ajungi la respectiva! Altfel nu au niciun rost

| danutza a răspuns:

Nu am incercat daca nu e live e dejeaba laughing

| buburuzaucigasa a răspuns:

Cred ca functioneaza eu nu am incercat deoarece nu sunt genul sa trimit mesaje de acest gen iubitului meu mi se par prea rusinoase si vulgare.

| alinutzacodruta a răspuns:

Am incercat si e bestial...ma excit rau de totbig grin

| sticss a răspuns:

Nu te exciti cand iti dai mesaje cel putin eu. laughing
stau cu prietenul meu in aceiasi casa de un an si cand imi trimite mesaje erotice nu ma excita decat la atingeri

| Noname69 a răspuns:

Sunt prea mic si nu am incercat... dar o sa incerc laughing) big grin

| Timishan a răspuns:

Orice om cu sanatate mentala si trupeasca, cu o sexualitate sanatoasa, este excitat de mesajele erotice.hee hee Am dat si eu frau liber acestei manifestari naturale, in limita bunului simt si cat am convenit, si este, ...rusinos de magulitor. tongue big grin

| emanulea a răspuns:

Am prm sms din astea da nu m-a excitat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mesaje nu :d doar conversatie pe mess. a fost misto si foarte excitant. am facut`o de mai multe ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, super e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e foarte marfa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am incercat si e super misto da e cam naspa dca dupa mesaje nu treci l fapte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat cu prietenul meu si este foarte excitant, este o modalitate mai usoara de a observa ce anume isi doreste partenerul... iar dorinta de a fi langa el, in momentul respectiv, cand vorbesti prin sms-uri, este foarte mare si pe parcurs se mareste si mai mult...imaginati-va ce iese cand va intalniti...cu siguranta este o metoda foarte eficienta pentru un cuplu ce vrea sa incerce ceva nou, iar daca deja a-ti incercat eu va sfatuiesc sa lasati frau liber dorintelor si totodata imaginatiei... pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat si nu numai o data... iar cand ne intalnim punem in practica cam tot ce ne-am spus, devine o fantezie indeplinita...bineinteles plina de pasiune si fericire.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.si a fost foarte incitant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No comment

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incredibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat dar nu e cine stie ce adica e doar o fantezie atata tot in schimb cand ai persoana iubyta langa tine e dea dreptu minunat, vibrezi de fericirea dar in acelasi timp de emotii simti ca lumea se termina acolo si ca nu mai e nimeni pe pamant decat voi doi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este o metoda de deschidere a apetitului si la noi a functionat mereu. Il consider un mic joc nevinovat dar cu rezultate bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, frate! cum e? incearca si tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma excita foarte tare mai ales daca sunt in dus. e o senzatie placuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este placut si excitant