| anonim_4396 a întrebat:

Voi la ce varsta v-ati indragostit?

Răspuns Câştigător
| Decebal a răspuns:

La 17 ani happy m-am indragostit cu adevarat!

76 răspunsuri:
| rwar a răspuns:

Probabil ca prin clasa I pana in a IVa laughing)))

| georgiana a răspuns:

| pretty27girl a răspuns:

CA sa ma gandesc bine de tot, prima data cand m-am indragostit a fost la 11 ani(adica acum) si sper ca in viitor sa fiu cu el :X:X:X:X

| xandra_3994 a răspuns:

La 13 anilove struckxxxxxxxday dreaming

| TzaCaNeL a răspuns:

La 13 ani day dreaming

| dianaoana a răspuns:

Pai prima data m-am indragostit cred ca la 10 ani (bine a fost o dragoste de abureli si nici nu stiam ce inseamna...) la 13 ani m-am indragostit.happy

| justblondu a răspuns:

Răspuns utilizator avertizat
| LuS[z] a răspuns:

Prima oara la 14 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 8 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prima data la 4 ani la gradinita. dupa aia la 7 ani de un coleg din clasa. si acum imi place d eun baiat (innebunita)

| ruxicat a răspuns:

M-am indragostit de un baiat tudor si el s-a indragostit de mine si suntem iubiti. eu am 8ani iar el 8ani.si el e mai mic cu 1saptamana de cat mine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru prima data m-am indragostit la 13ani jumate' de un baiat ce avea 15ani. dar dupa 10 luni de "relatie" a aparut altul(17ani avea tipul). cu cel de al doilea a fost ceva mai serios, dar din pacate dupa 7 luni ne-am despartit(au trecut 2luni si inca mai sufar dupa el) si numai vb decat ocazional.

si intr-adevar prima dragoste nu se uita niciodata, dar pe mine m-a "afectat" mai mult a doua.

| sceptic a răspuns:

La varsta.care v-a urma laughing.

| SaveAngel a răspuns:

La 13