| anonim_4396 a întrebat:

Voi la ce varsta v-ati indragostit?

Răspuns Câştigător
| Decebal a răspuns:

La 17 ani happy m-am indragostit cu adevarat!

76 răspunsuri:
| Roberto di Roma a răspuns:

La 11

| Simonaa5 a răspuns:

La 15

| fanmichaeljackson a răspuns:

In clasa a 7a m-am indragostit de un tip care era ff super dar n-a tinut deoarece el m-a inselat cu alta doamne ah si cat l-am iubit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing
La 12, 13 ani? Aia nu'i dragoste, iubire; ce simtiti voi la o asa varsta este obsesie, atractie fizica nimic mai mult. Iubirea nu dureaza o luna, doua, un an. Iubesti pentru totdeauna

| zumba zumba a răspuns:

M-am indragostit la 4 ani si am avut prima relatie de dragoste la 9 ani laughing

| Daniutza a răspuns:

| me_3408 a răspuns:

Inca nu...

| radu75 a răspuns:

La 15 ani. Prima dragoste nu se uita niciodata, nici acum dupa 21 ani!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 18 ani

| anonzone a răspuns:

La 11 ani big grinbig grinbig grin si am fost cu tipul de care m-am indragostit dar am vazut ca e badaran si i-am dat papucii(era in a 7a si avea 12-13 ani big grin)

| funnygirl a răspuns:

La 15 ani si inca mai sunt

| aly_4607 a răspuns:

La 16 anibig grin

| vyo a răspuns:

La 14 ani.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pei... prima data la 13 anii (dragoste copilareasca)
a doua oara pe la 18 anii (dragoste nebuna)
a treia (mi-a fost fatala) pe la 22 (dragoste la prima vedere) si (despartiere la prima cerata) ff adevarat... dar nu imi fac griji pentru ca pana la 100 de anii tot indragostit voi fi...winking happywinking happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blu3, tin sa te contrazic.
Si eu ca multe fete de asemenea m-am indragostit prima oara ( am avut parte de prima iubire ) la 13 ani si 8 luni ( ce e drept nu imi aratam varsta.in sensul ca paream de 16 ani ). iar el avea 20 de ani fara 2 saptamani.( insa nici el nu-si arata varsta, el parea sa aiba maxim 18 )...si pot spune ca a fost IUBIRE.nicidecum 'obsesie' sau doar atractie fizica.winking.

Acum insa depinde de fiecare in parte...eu am fost matura inca de mica si tocmai de aceea sunt sigura ca nu a fost doar " bambilici pe sarma ".happy

Peace all :*!

| hamsterx a răspuns:

17ani fara 3 luni mai exact big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai la 10.

| madalykuka a răspuns:

,,,laughing sincer cand aveam vreo 5 anisori,,,laughing asta prima data,,, dar cu adevarat pe la 11 ani,,, mama inca ma mai gandesc la el si am 14 :O:O laughing,,, insa nu se poate spune ca i-am ramas chiar fidela,,,laughing
oh go on
app da uh smugsmug?
,,,, da

| Slavic a răspuns:

10 ani

Răspuns utilizator avertizat
| Sოﺁℓε a răspuns:

8 ani

| moftuliki a răspuns:

La 13 ani si a fost super love struck

| madycoco a răspuns:

13 :d

| dyya_9216 a răspuns:

Prima data la 12(dragoste de copii)
dragostea adevarata am cunoscut-o la 15 ani si jumatate intr-un final ne-am si casatorit
au trecut 5 anii de atunici.

Stefan
| Stefan a răspuns:

M-am indragostit cam pe la 16 ani si nu voi uita acest lucru toata viata, a fost extraordinar de frumos.

| dada_2571 a răspuns:

La 6 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am avut o pasiune ascunsa pentru un baiat de pe la 5 aani pana pe la 12 laughing indragostit, in sensul bun al cuvantului la 19 ani. happy

| GiuliaTamas a răspuns:

Nu cred ca v-ati indragostit voi asa de tarziu la 12 ani laughing ma rog eu la 4 :''>