| m4n1ak a întrebat:

Vorbesc cu o fata de ceva timp...tin mult la ea si o plac, stie asta, si din cate am inteles, si ea pe mine...

De ieri seara a inceput sa raspunda mai greu la mesaje...si mai sec...

Am intrebat-o de ce si a spus ca se simte rau

E un fel de a spune ca nu mai vrea sa fim " mai mult decat prieteni" sau... chiar nu stiu ce are. Idei? Sfaturi?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a plictisit de tine. nimic nou.

| corhaz a răspuns:

A gasit pe unul cu o freza mai smechera si culoare diferita la ochi.

| hellokityy a răspuns:

Nu cred ca asta este o scuza suficient de plauzibila. Adica, atunci cand iti pasa cu adevarat de o persoana faci pe dracu in patru sa vorbiti sau sa va vedeti. Eu una asa sunt, daca nu imi pasa sunt indiferenta si incerc subtil sa scap de ea. Fii si tu mai indiferent si vezi cum merge treaba, dar dandu-ti un alt exemplu, tot pe mine, eu cand vad ca cineva este indiferent cu mine, incep sa il las in pace... acum depinde de fiecare in parte. Ia lucrurile incet si cu siguranta, timpul va decide ce este bine si ce nu. Bafta!

| andreea00eu a răspuns:

Eu cred ca era pe stop si poti fi febletea ei, daca nu sti cum sa iei o fata cand e pe stop 5 zile poti disparea de pe fata pamantului laughing)

| patriciamaryy a răspuns:

Poate chiar se simte rau sau chiar sa aiba pe altcineva, e din oras cu tine? incearca sa va intalniti candva si fa-o sa iti spuna chiar ce s-a intamplat daca vrea dar cred ca ti-ar spune daca te iubeste

| BubleBubiKid a răspuns:

Eu cred ca poate a deranjat-o ceva, i-ai spus ceva nelalocul lui sau mna, sau poate avea o stare naspa si eu sun fata si mi se mai intampla sa am stari de astea ciudate iar atunci vorbesc urat cu toti si sunt foarte nervoasa, las-o si tu sa se calmeze si vorbeste maine cu ea iar daca iti va vorbi la fel inseamna ca e din vina ta.