| Nimeni_7600 a întrebat:

Vorbesc cu un baiat de app 4 luni la telefon. l-am vazut in oras aman2 ne uitam unu la altu mereu trecea cu masina si zambea si eu la randu meu la fel ii zambeam.intr-o zi m-am hotarat sa fac rost de id lui si sa vb cu el.am facut rost de id si am vb, insa lumea imi spunea ca este foarte mistocar am zis sa incerc ca poate nu este asa.Am inceput noi sa vb pe mess.mai in gluma mai in serios pana mi-a cerut nr.Si am ajuns sa vb la tel.cam isi permitea sa vb urat, dar imi placea de el ca mereu ma intreba ce fac unde sunt parca isi facea griji pentru minte parca chiar il interesam eu care nu suportam sa fiu controlata acum adoram asta.Trebuia sa ne intalnim cand venea de la facultate in week insa nu. I-am povestit mai multe despre mine si a inceput chiar sa imi placa foarte mult insa de la un timp imi vorbeste foarte urat.si nu stiu ce sa fac. Vreau sa nu il mai placsad nu ne-am intalnit niciodata il mai vad in oras cand mai vine acasa.dar.acum ca se apropie vacanta si vine acasa.nu stiu cum sa fac sa nu il caut...cum sa il uit fara sa imi zice sa imi caut pe altcineva pentru ca sincer nu imi doresc o rel acum.imi sta mintea numai la elstraight face. sper ca ati inteles ceva si puteti sa ma ajutati cu un sfat...

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

@Micutza Bruneta, pot sa iti vorbesc despre o relatie identica. Exact ce traiesti tu a trait o fata pe care o cunosc. Exact aceleasi lucruri doar ca cei doi se vedeau si la scoala. Totul a inceput cu niste coincidente. El a vazut-o trei zile la randul cand se plimba cu masina. Tot asa, zambete, priviri, etc. El s-a hotarat sa ii vorbeasca, sa incerce sa fie impreuna. Dar el la fel era mai mistocar. Si au fost un timp impreuna. La fel ca la tine el ii vorbea urat de multe ori si o lua la misto. Si dupa scurt timp el i-a spus fetei ca nu mai vrea sa fie cu ea. Motivul invocat : Esti copilaroasa. Deci iti spun ca nu are rost o astfel de relatie. El este genul de baiat care nu stie sa aprecieze ce are langa el. Este genul care fura inima fetelor si apoi le joaca pe degete. Nu il mai cauta. Nici nu am cum sa te sfatuiesc sa cauti alta relatie. Nu poti cauta o alta relatie pana cand nu iti revii dupa aceasta. Dupa aceasta relatie tu nu trebuie sa cauti alta. Trebuie sa revii pe linia de plutire in sensul ca trebuie sa incepi sa te bucuri iar de viata. Cauta sa asculti muzica optimista si sa iesi cat mai des cu prietenii. Cauta sa te distrezi si sa iti ocupi timpul cat mai mult ca sa nu ai timp sa te gandesti. Nu trebuie sa cauti urmatoarea relatie, te va cauta ea pe tine. Succes si fii tare!

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu ai cum sa il iubesti cu adv, poate ca iti place felul lui de a fi, te-a atras si de aceea iti sta gandul la el, dar pentru a iubi e nevoie de mai mult... daca spui ca vb urat, atunci nu are rost sa mai vb cu el, adica nici macar nu esti cu el si vb asa, pai eu zic sa intrerupi orice legatura cu el si ai sa vezi ca il vei uita, mi ales ca nu il vezi foarte des, fa ceva ce iti place, cauta-ti alte ocupatii si uita-l pe acesta!

| alexxaz a răspuns:

Te atrage necunoscutul, eu asa zic, poate cand ajungi sa-l cunosti nu-ti va mai place... Daca vb curat cu tine inseana ca e mitocan si nu te respecta. Asa e cateodata, iubesti pe cine nu trebuie, chiar daca vrei sa-l uiti nu poti. Doar un alt baiat te va ajuta sa-l uiti, din pacate. Eu zic sa incerci sa nu-l cauti cand vine acasa. Nah.vezi tu ce faci, bafta!

| s.m. a răspuns:

Gandeste-te la toate vorbele lui urate pe care ti le-a zis, si o sa vezi ca o sa ti se faca sila de el, si nu o sa te mai gandesti la un asa omwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de nu pot sa cred... voua va place sa va faceti singure rau. daca vb urat cu voi va place daca va bate va place. cum poti sa te gandesti la cineva care vorbeste urat cu tine? APP noua fata care o sa vreau sa i cuceresc o s`o injur poate o sa ma placa rolling on the floor rolling on the floor