| anonim_4396 a întrebat:

Vorbesc cu un baiat de pe un joc online de 1 an si jumatate iar intre timp mie a inceput sa imi placa de el si i-am zis asta iar acum suntem impreuna, ideea e ca e o relatie la distanta iar eu nu stiu nici macar cum arata in realitate si as vrea sa stiu dek relatia noastra are vreun viitor...

Răspuns Câştigător
| deeeeea1 a răspuns:

Depinde de voi daca vreti sa aiba un viitor.ar trebui sa va intalniti sa vorbiti pentru ca una este sa vorbesti cu el pe mess sau ma rog de pe acel joc si alta este sa sa vorbiti fata in fata.si atunci vedeti daca ramaneti sau nu impreuna :***ca va intelegeti si va iubiti sunt sigura ca veti ramane impreuna chiar daca este distanta asta intre voibig grin

6 răspunsuri:
| DragonRO a răspuns:

Ce zoc hai ca joc si eu.

| sHE_4618 a răspuns:

Depinde de distanta dintre voi si cat de multe lucruri este dispus sa faca pentru tine. Si eu trec prin asa ceva, insa distanta dintre noi este destul de mica. Personal ti-as recomanda sa ai grija, pentru ca nu stii cine e in spatele monitorului. Succes in relatia ta.

| DelilahhValillah a răspuns:

Si eu m-am indragostit de un baiat pe ourWorld si am fost impreuna 6 luni big grin... Ne-am si vazut de cateva ori blushing Dar daca nu stii cum arata, nu te baga! Btw lasa'mi un mesaj cu numele tau sa te bag la friends laughing

| Everything a răspuns:

Pai si eu am incercat sa uit de el dar nu am putut deci nu e doar simpatie mai ales ca mi-au mai zis cativa baieti ca le place de mine si vor sa fie cu mine dar nu m-au impresionat cu nimic iar cand a zis el asta pur si simplu explodam de fericire
Si pentru DragonRO jocul se numeste OurWorld

| Ionuca a răspuns:

Daca nu sti cum arata si nu va cunoaste-ti bine, nu v-ati vazut fata in fata, parerea mea e ca e doar o simpatie intre voi si ca niciodata nu o sa fie ceva serios daca nu va cunoasteti fata in fata.

| Andreyutzu_7377 a răspuns:

Eu zic ca relatia voastra va avea un viitor cam...ireal, departe de viata reala! Eu zic ca asta este o prostie! Nici macar nu sti cum arata, dar te-ai indragostit de el. Iti pierzi vremea!