| brokxy a întrebat:

Vorbesc cu un baiat e ok imi ofera atentie, vrea sa ma sune e drăguț...doar că se drogheaza şi bea mult crying Deci vorbim pe Facebook si nu e in Romania lucreaza in alta tara. Vrea sa ne intalnim dar pare chiar linistit atata ca are vicii ilegale si ma tem sa nu ma bage si pe mine in probleme. Cu mariuana se drogheaza, nu heroina sau ceva mai grav. E chiar dragut dar nu stiu..de ce am eu noroc doar la baieti cu probleme? WTF zici ca doar din astia atrag

18 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu merită să-ți bați capu, sincer

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu atragi nimic.

| mihai69 a răspuns:

Eu m-aș feri de astfel de persoane.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Deci ne intrebi de ce ai noroc la astfel de baieti numai?

Nu exista noroc, pur si simplu s-a intamplat pentru a se intampla altceva dupa. Tu hotarasti ce happy

| alexalx1234 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu este niciun noroc. Ele sunt atrase de astfel de băieți și după tot ele se plâng că ajung bătaia ălora de joc și după tot la genul ăla de băieți ajung.

| Nemessys a răspuns (pentru alexalx1234):

Nu sunt atrase de ele, ci doar de aia sunt băgați în seama.

Din moment ce ele au orgoliul cât casa și doamne ferește sa scrie primele iar pampalaii nu le baga în seama ca ii musca, e normal ca se ajunge la faze de genu.

| alexalx1234 a răspuns (pentru Nemessys):

Și eu am băgat fete în seamă și nu sunt ca ăla, dar oricum a fost cea mai mare greșeală și acele fete nu erau cine știe ce frumuseți

| Nemessys a răspuns (pentru alexalx1234):

Sunt curios ce le ai scris.

| Jade20 a răspuns (pentru alexalx1234):

"și acele fete nu erau cine știe ce frumuseți" conteaza si aspectul (prima oara) dar daca doar atat vezi intr-un alt om atunci e clar de ce esti inca singur. Macar nu te mai plange pe aici, e lame.
Si oricum nu cred ca ar trebui sa aspiri la tipe peste nivelul tau, din moment ce spuneai ca nici tu nu arati prea bine.

| alexalx1234 a răspuns (pentru Jade20):

Crede-mă că am încercat și cu fete sub nivelul meu și am avut același rezultat așa că nu îmi mai bat capul cu ele.

| Jade20 a răspuns (pentru alexalx1234):

Lucreaza la tine si vin ele singure.
Dar nu zic asta doar ca sa atragi tipe, cu sau fara ele oricum trebuie sa lucrezi la tine.

| brokxy explică (pentru alexalx1234):

Si fetele urate ca mine au pretentii, toate avem happy
laughing laughing laughing

| Celcestietot a răspuns:

Dar nu trebuie neaparat sa ai legaturi cu el, altfel reiese ca esti o femeie influentabila si usor de convins.

| alexalx1234 a răspuns:

Cum naibii se face că voi fetelor doar la băieți de genul vă uitați? N-am văzut nici măcar o fată sa se uite la un alt tip de băiat. Și îți dai seama că te va băga și pe tine în treaba asta. Fiți atente fetelor că după vă văd aici pe site plângându-vă că vă bate iubi și își bate joc de voi.

Răspuns utilizator avertizat
| Jokers666 a răspuns:

Eu iti recomanda sa te feresti de atsfel de persoana ca pe viitor o sa regreti amarnic, tu poti sa faci ce vrei tu ca oricum este alegerea ta ca nimeni nu te obiga

| Stochel a răspuns:

Eu zic sa nu ai de aface cu asemenea persoane, eu sunt singur si disponibil, de unde ești si cati ani ai?

| Bossnr324 a răspuns:

Părerea mea e sa nu faci legătură cu asa oameni