| RazvRazvan5456 a întrebat:

Vorbesc de 2 ani cu o fata, ma inteleg foarte bine cu ea, imi spune orice. Are prieten, care o cam supara, se tot cearta, eu o tot ajut sa nu mai fie suparata. Ma intalnesc des cu ea, vorbim, stam apropiati, ne imbratisam etc. Cum as putea face, sa se indragosteasca de mine? Si sa il lase pe prietenul ei care nu se comporta frumos cu ea, dar ea il iubeste. Simt ca are o atractie si pentru mine.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La fete le plac astfel de baieti, ei se numesc badboys, dar catelusi sunt tinuti in friendzone, eu nu mias fi pierdut 2 ani din viata asa aiurea fara sex, nimic, normal ca il iubeste e mascul nu femela, tu esti catelusul ei de companie