| VrRos05 a întrebat:

Vouă femeilor vă place sexul sau îl faceți din obligație?

21 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Il fac din obligație și cu scopul de a deveni neveste, după aia se transforma.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai face nimeni sex din obligatie in ziua de azi, ca nu mai sta nimeni in relatii din obligatie.

| dullcat a răspuns:

Intr-o relatie normala, da, iti place.In altele care sunt toxice, e obligatie sau abuz.

| Hyperion7 a răspuns:

Când le place, o fac, când nu le place, le dor capul, izi call me

| anonim3248 a răspuns:

Femeilor le place sexul.

| anonim3248 a răspuns (pentru anonim3248):

Femeilor le place sexul mai mult decât bărbaților la toate vârstele.

| VrRos05 explică (pentru anonim3248):

Poate au făcut ca să nu te despărți de ele...

| anonim3248 a răspuns (pentru VrRos05):

Nu este așa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ne place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce as face sex din obligație thinking
Nimeni nu-mi poate impune să fac sex fara consimțământul meu. straight face

| Miruna333 a răspuns:

Nu mai suntem in 1800 sa faca oamenii sex din obligatie, ce naiba. Si noi suntem oameni si avem nevoie ca si voi laughing Cum sa nu ne placa

| VrRos05 explică (pentru Miruna333):

Da vă place pe naiba

| VrRos05 explică (pentru Miruna333):

Voi femeile faceți doar ca să nu se despartă hăndrălăul de voi

| Miruna333 a răspuns (pentru VrRos05):

Daca asa face maica-ta e alta treaba, nu stiu pe ce lume traiesti

| VrRos05 explică (pentru Miruna333):

Și tu dacă te vrăjește unul face ce vrea cu tine, hai dați-vă la o parte...

| Miruna333 a răspuns (pentru VrRos05):

Eu n-oi vrea sex sau ce?

| VrRos05 explică (pentru Miruna333):

Cu mine vrei?

| GeorgeCazan a răspuns:

Întrebarea asta candidează la cu succes la cea mai cretina întrebăre a săptămânii.

| FindMyName a răspuns:

Nu doar femeilor, ci și bărbaților.e ceva normal care la un moment dat tuturor ne place! Ce întrebare e asta? :/

| Hypefox a răspuns:

Ne place atata timp cat barbatul de langa noi ne produce placere si nu se gandeste doar la satisfacerea lui. Clar daca femeia da de un barbat unde placerea lui e prima si nu se ocupa de femeie, avem un caz in care femeia se simte folosita/abuzata/carpa si este clar ca nu mai indrageste sexul.

Dar in rest daca e ceea ce trebuie, daca se poate sa fie la orice ora, se accepta fara probleme. laughinghee hee