| firstboy a întrebat:

Voua fetelor ce va place la un baiat?
Cum sa fie acel baiat, si mai ales cum imi pot da seama ce fel de baiat prefera o fata

Răspuns Câştigător
| AndreeaDeeeea a răspuns:

Pai,baiatul ideal pentru mine ar trebui sa fie iubitor,grijuliu,atent, sensibil si poate cate o data si putin perverslaughing, sa stie sa sa se descurce, sa apere ceea ce iubeste si sa existe la el acea "scanteie".Nu imi plac baietii superficiali si ingamfati, un baiat nu trebuie sa aiba masina sau sa aiba stilul ala de badboy pentru a ma cuceri. Sper ca ti-am fost de folos!big grin

5 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Baiatul trebuie sa fie... pai... asa ca mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze ca iti raspund dar fetele din ziua de azi ma panicheaza, unele dintre ele, prefera baieti neingrijiti, vulgari in vorbire, betivi si consumatori de iarba ca cica este cool. Ce este cool in asta surioarelor? Stim ca nu haina il face pe om dar trebuie sa avem o tinuta cat de cat ingrijita si ma refer si la igiena corporala aici, tuns, frezat, ras samd, dar mai sunt unele fete care stiu sa-i puna la respect pe acei baieti si le felicit, "ba asta! daca vrei sa-ti acord atentie schimba-ti comportamentul si stilul vestimentar ca altfel te tratez cu spatele"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sa se comporte vcu mine precum un gentleman.
Sa-mi ofere nopti de dragoste, sa pregateasca cate-o cina romantica, sa ma iubeasca sincer.
Te pup!

| Vögeln a răspuns:

In primul rand un gentleman! preferabil sa aiba masina, si sa plateasca el consumatia fetei.
in al doilea rand, sa nu fie gelos! trebuie sa fie putin gelos, insa sa nu dea dracii-n el ca iese fata cu prietenii. Amandoi trebuie sa aiba grupuri separate de prieteni, dar si cativa prieteni comuni

| Vögeln a răspuns:

Aa... Si bineinteles, trebuie sa fie cat de cat acceptabil. Adica frumos spre bunoc.
si in al treilea rand: cu cel putin 2 ani mai mare. Hai sa zicem minim 1 an jumate happy