| firstboy a întrebat:

Voua fetelor ce va place la un baiat?

Cum sa fie acel baiat, si mai ales cum imi pot da seama ce fel de baiat prefera o fata?

2 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Nu poți, trebuie să o cunoști. Și nu trebuie să fii cum ar vrea ea, trebuie să fii tu însuți. Numai așa vei găsi o fată potrivită ție.

| VladGH a răspuns:

Nu se mai termina intrebarile astea timpite. Nici o fata nu o sa-ti spuna cu precizitate ce baiat cauta, ca-ci nici ele nu stiu. Momentul este cind ii vine tronc la inima si gata, ea poate dorea sa fie altfel acel baiat dar a intilnit altul. Toti visam, dar nu mereu se indeplinesc visele.