| intrebcenustiu a întrebat:

Voua la cat timp vi se scoala dupa primul numar sau dupa o masturbare?

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

La o jumatate de ora.

| dinaprilie a răspuns:

Este un melanj dintre dorinta de a mai continua, partenera prezenta cu dorinta ei de a mai continua, starea de spirit, nivelul de alcool din sange etc. In general intre 10 si 30 de minute.

| MValentin a răspuns:

Normal, după ce se termina un baiat in starea psihicului lui se formează o dorinta de somn si de stopare a dorintei sexuale ce nu mai poti vedea brusc ceva sexual atrăgător.
Si normal dupa ceva ore ar trebui sa revi complet.
Bine daca esti tanar dupa cateva zeci de minute esti fresh cu dorinta sexuala inapoi crescutahappy

| Ardamax69 a răspuns:

Cand ajung la numar 1 atunci sunt mereu pe locu 1

| ionmargaritar21 a răspuns:

Nu stiu varule caa eu m-am masturbat de 12 ori azi intr-o ora tu cum esti?