| danaieladaniela a întrebat:

Voua va place sexul oral? are vreo importanta?
Mie mi se pare scarbos

14 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Buzele ''pasaricii'' sunt cel putin la fel de savuroase, delicioase si placute la gust ca si cele ale gurii. Deci... ''NO problem''.
La fel si penisul perfect igienizat poate fi apreciat precum o acadea sau o banana copta si delicioasa la gust. big grin

| mihai69 a răspuns:

Da.
Nu.
Ok. Fiecare cu opinia lui.

| LoveSleep a răspuns:

Mie îmi place sa fiu sincer, de ce sa te mint?
La femei n-am încercat dar nu poate fi rău.
Sa ma anunți dacă vrei ca am vreo 2 prieteni.

| Sofer a răspuns:

Mmm. Nu trebuie sa lipsească dintr-un act sexual. Îmi place sexul oral.

| alina2k18 a răspuns:

Si mie mi se pare foarte scarbos sad
laughing

| Sofer a răspuns (pentru alina2k18):

Scârbos în cuvinte dar plăcut în practica.

| IamJoKeR a răspuns (pentru alina2k18):

Acum ti se pare scarbos, acum ceva timp erai înnebunită după asa ceva

| alina2k18 a răspuns (pentru IamJoKeR):

Glumeam si eu laughing
Incercam s-o ard ca unele sfintitewinking
laughing

| Zuzu1991 a răspuns:

Partea cu scarbos e relativa, pana la urma te inveti, ca nu e mare filozofie
ideea e ca e un lucru foarte, FOARTE bun pentru sex, efectiv el o sa o aiba mult mai sculata si satisfactia ei va fi mai mare, si invers, ea se v-a uda, deci va fi mai usor de pentetrat si nu v-a avea neplacere, deci sexul oral ajuta mult, mai ales cand e practicat de ambele parti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, mi se pare dezgustator. Gura are cu totul alte scopuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partea buna din el e cand ti se face
Pentru ala care il face e mai greu sau neplacut dar poti sa fi cu mintea impacata ca il faci pentru partener
Eu nu fac la aventuri da imi place sa mi se faca
Cu iubita as face daca asa s ar simti ea bine
Daca te gandesti la el cand mananci pufarine zici ca e scarbos si inutil
Cand esti in pat cu tensiunea aia multe idei proaste sunt tot ce trebuie

| tzionut a răspuns:

Draga ce e agreat de ambii parteneri este normalitate.
Ce e agreat doar de un partener este perversitate. Diferenta dintre normalitate si perversitate este foarte vaga la fel ca diferenta dintre oral, normal, anal, trio, swing, etc...

| Alexia26 a răspuns:

Bun venit in club!

| Stochel a răspuns:

Imi place sexul oral mai ales cand mi se oferă si dupa sa o sărut pe buze, dar sa ofer si eu adica limbute sau pozitia mea preferată pozitia 69