| butterfly_4160 a întrebat:

Vrea sa imi cunoasca parintii.suntem abia de 2 saptamani impreuna. dar e ca si cum am fi de mult timp. e foarte ciudat.suntem foarte apropiati. dar totusi cred ca e prea devreme. oare de ce vrea sa ii cunoasca deja?

2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Ce virsta aveti? sunteti deja pentru casatorie? poate de aceea vrea sa vada ce si cum stau lucrurile. daca nu. e bine sa nu il implici in famn asa repede, nu e cazu. mai gindeste te chiar il iubesti asa de repede. nu veri sa mai cunosti pe nimeni e ultimul? raspunde ti singura la intrebari

| butterfly_4160 explică:

Avem 17 ani. el implineste 18 peste 3-4 luni.in orice caz.nu nu vreau deocamdata.am de gand sa ma distrez.nu prea imi sta capu la relatii serioase. dar eu nu inteleg de ce vrea el sa ii cunoasca asa de repede pe parintii mei?