| IanSomerhalder a întrebat:

VREAU cele mai urate jigniri pentru grase! cele mai bune funda!

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prost gândit!
Nu așa te respecți, jignind pe alții/altele.
Tu ești perfecțiunea întruchipată și noi nu știm?
Pa, pa.

| crisxd a răspuns:

Esti atat de grasa, incat toata lumea iti zice 'grasa'.

| Agentulx a răspuns:

Omule din ce stiu persoanele supraponderale- fetele ori sunt mai retrase dar persoane de gasca (sociabile) care isi doresc doar sa fie acceptate ori sunt mai pa... care pentru a atrage baietii fac orice. Daca sunt din a 2-a categorie poti sa le inj. Gasesti tu cv. Bafta!

| firelord66 a răspuns:

Uite aici cateva : (fara suparare pentru ceilalti)
-Te-ai nascut printre balene
-Ai grija sa nu crape pielea de pe tine
-Eu zic sa iti pui otel la pat ca daca e din lemn se rupe
-Daca te tai mananaca tot blocu din tine 1 an intreg
-Esti asa de grasa incat cand faci baie trebuie sa umpli vana de un sfert ca atunci cand te bagi da pe afara daca e mai multa apa
-Ti-ai pus perne in pantaloni?
-Baaaaa butoi cu craci
-esti atat de grasa incat nu incapi in gandurile mele
REPET! Imi pare rau pentru ce am scris chiar nu urasc oamenii care au multe kg

| romanaols a răspuns:

De ce vrei sa insulti grasele? Sunt si ele persoane

| IanSomerhalder explică (pentru romanaols):

Hei insultele erau pentru minelaughing) ca sa ma ambitionez sa pot dau cateva kg josrolling on the floor

| Musuic a răspuns:

Anonimulx: fa baleno semeni cu mama sa mor eu devil.
copil copac... ce *** m-ati ai cu ele?

| gabitzuk a răspuns:

Chiar sunt curioasa cum arati uthinking!rolling on the floor)

| IanSomerhalder explică (pentru gabitzuk):

Vrei sa afli? lasa-ti id-ul! dar am zis ca sunt plinuta si k insultele erau pentru mine.

| Cristian0884df11 a răspuns:

Ba nu vezi ca esti cat o balena si faci cam multe valuri golesti marea neagra daca sari in ealaughing

| AlexZen a răspuns:

Poti sa dai de o ``grasa`` care e doctarand in astrofizica si randul ei sa caute poze cu cei mai prosti de pe pamant, si te pune exemplu! Ti ar conveni? Acum nu neg poate ai luat bacul, ai facultate, dar un doctorand in astrofizica e doxa de carte

| Larey a răspuns:

Bomba cu efect intarziat rolling on the floor.

| galeb a răspuns:

- dumnezeu ti-a pus ultimul chip din vitrina?
-ce corp ai as fugii pana las pierde!
- cand gasesti fata sa-mi dai fundul inapoi
- parintii tai te-au rugat vreodata sa figi de acasa?
(scuze pentru insulte) (y)