| anonim_9012 a întrebat:

Vreau mult sa fiu intr-o relatie, cu un baiat care sa-mi placa mult si sa-l plac, un baiat cu care sa ma simt libera si sa ma simt bine. Imi doresc mult, deja de ohoho cit timp. Ce sa fac? big grin

10 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sa cauti acel baiat laughing. oricum nu stiu daca gasesti fix ceea ce vrei, dar ceva pe langa o sa gasesti. tongue

| Anca a răspuns:

Crede-ma exact acelasi lucru imi doream si eu. Iar cand am incetat sa il mai doresc si am inceput sa ma resemnez cu gandul : " Eh, o sa gasesc si eu unu care sa se comporte frumos cu mine, chiar daca nu o sa/l pot iubi si nu o sa fie genul meu ", A APARUT EL.

Nu bag mana in foc ca e the big EL, dar e combinatie perfecta intre ce caut eu fizic si moral! Si perfectiunea sta in faptul ca, totul e reciproc.

Eu zic sa nu disperi si sa nu mai astepti.
Toate lucrurile se intampla la momentul potrivit. Trebuie doar sa nu le ratezi!

| тecнιннιlα a răspuns:

Ai rabdare laughing. Degeaba iti cauti "alesul", nu vine cand vrei u, ci atunci cand este timpul big grin. Bb kiss.

| NoBoDy_9430 a răspuns:

O sa gasesti tu baiatul ala perfectlaughing

| geo16 a răspuns:

Contacteaza-ma laughing
Glumesc...

De obicei daca-ti doresti atat de mult baiatul perfect, nu o sa-l mai ai. Poate o sa-l gasesti candva cand nu te astepti. tongue

| RazzyFUnik a răspuns:

Eu sunt acela big grin acum ca m-ai gasit vrei sa ne cunoastem?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce poți face decât sa îl aștepți pe Mr. Right... o sa vina într-o zi.Si eu aștept...

| RazzyFUnik a răspuns (pentru anonim_4396):

Hello I am Mr Right! What is your name and where are you from? tongue

| aDiDaSxD a răspuns:

Pai fii mai intai intr-o relatie preventiva si cand o sa iti gasesti "printul" atunci intra in relatie cu el

| Iluminati a răspuns:

Sa comunici cu cat mai multi incercand sa nu-i judeci dupa aparente. Ce-ti doresti tu isi doresc 99%. Niciodata nu stii unde zace "comoara"happy. Bafta