| Lory90 a întrebat:

Vreau o parere sincera.Credeti ca sunt draguta la prima vedere? si ce fire credeti ca am, asa dupa cum ma vedeti in poza? Astept sa-mi raspundeti si va multumesc pentru pareri.

Răspuns Câştigător
| Stefania a răspuns:

Buna!

Pari foarte draguta! Si cred ca si esti. Dupa cum vad din poza de la avatar mi se pare ca esti o persoana comunicativa si iti place sa pastrezi secrete.Desteapta,stii cum sa tii un barbat pe jar si uneori nehotarata, alteori foarte indrazneata, iti place sa-ti faci noi prieteni si sa ai foarte multi prieteni. Pui foarte mult suflet intr-o relatiebatting eyelashes.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mie imi pare cam editata poza.Probabil ca altfel era efectul daca era needitata. Dar esti destul de dragura si ai fi chiar frumoasa daca ti-ai lasa parul sa creascahee hee
De caracter habar nu am, pe parcurs daca mai pui intrebari poate-poate am sa imi formez o parere

| baru a răspuns:

Salut. Frumos. Dar cred ca firea este putin cam ciudata, deoarece se sta cu mainile in sold. Asta, denota, o fire destul de greoaie. Dar ca ansamblu, este bine. Daca te superi, te rog sa ma ierti, dar, sunt o fire sincera, si nu-mi plac linguselile. In schimb, ca si barbat, vad o femeie sexy. Acest lucru se vede cel mai bine. Nu te supara. Pa

| foxi a răspuns:

Cam slaba poza, dar esti draguta!

| Monica a răspuns:

Nu eşti drăguţă. Eşti foarte drăguţă. Nu-ţi face probleme în privinţa asta.
Dintr-o singură poză nu ne putem da seama ce fel de personalitate ai, caracter. Dacă ne-am cunoaşte ţi-aş spune. Aşa sincer, chiar nu am cum!

| Georgiana2905 a răspuns:

Dragutza e putin spus. Esti o fata foarte draguta. pari o persoana cu un caracter puternic, o persoana sigura pe ea, undeva acolo se ascunde si simplitate, dorinta de a reusi, putina sensibilitate... Sunt multe de spus pentru o sg poza am spus deja suficient

| caprioara a răspuns:

Mi se pare ca esti draguta, si sensibila, dar dupa o singura poza nu pot sa-mi dat seama exact.nu te cunosc ca sa stiu ce fel de caracter ai. Orice persoana este draguta in felul ei, si se face placuta fie prin aspectul fizic, caracter, simtul umorului, etc.Sunt sigura ca ai sa-ti gasesti pe cineva care sa te respecte, iubeasca mult.( ca daca ai pus intrebarea referitor la un baiat).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca esti draguta, chiar daca nu ma prea pricep

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da esti draguta