| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa aflu daca unei fete ii place de mine, cum fac? cum va dati voi de gol fetelor?

Răspuns Câştigător
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Poti sa-ti dai seama si din faptul ca se uita pe furis la tine, adica atunci cand te privesti si tu o prinzi, isi muta privirea speriata si isi cauta de lucru.Un alt indiciu este ca se joaca cu parul, il ivarte pe deget atunci cand vorbeste cu tine, sau iti studiaza atent buzele laughing, incearca sa fie cea mai frumoasa. Cam atat...

11 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

Daca nu ti-ai dat seama, inseamna ca nu te place.Cand o fata te place,e mult prea evident,iti dai seama prin tot ce face,e mereu zambitoare cand e cu tine,gata mereu sa te ajute.Dar poate ca este o buna actrita, asa ca mai bine du-te la ea si intreab-o, sau daca ti-e teama d un refuz, roaga un prieten, ceva...

| Purgatoriu a răspuns:

Eu rad ca o proasta la tot ce spunelaughing Ei, nu chiar la tot dar daca rad la glumele lui inseamna ca-l plac(mai mult sau mai putin. E discutabilthinking).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrea vreo fata sa ma ajute sa imi explice mai multe sa imi lase id ei big grin

| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns (pentru anonim_4396):

Degeaba. Nimeni nu iti poate explica, indiferent de cata experienta are. Fetele procedeaza diferit tongue. Depinde de la o fata la alta.

| Against a răspuns:

Ne place sa vorbim cu acea persoana, si facem in asa fel incat sa lungim conversatia si cautam laudate.

| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns:

Fetele destepte nu se dau de golwhistling

| AndreiBolos a răspuns:

Daca ii place de tine, vei observa asta cu siguranta.

| Alexutza1312 a răspuns:

Daca acelei fete ii place de tine poate o sa faca tot posibilul sa te cucereasca si poate o sa-ti bata apropouri sa fie cu tine.Bafta!

| Pop_Andreea_1999 a răspuns:

Poi, fetele spun, doar când băieți fac primi pași, asta cred eu! happy Bafta! big grin

| MikiMikuMika a răspuns:

Uite eu sunt fata si din cate stiu fetele nu sunt telepate asa ca nu are de unde stii daca o placi mie, ca exemplu, imi place sa vina baiatul la mine asa ca daca vrei sa stii intreb-o ca nici tu nu esti telepat.