| Setemotionz a întrebat:

Vreau sa cumpar prezervative vandute de eMAG, livrate prin posta romana. Cei ce au cumparat, cum sunt ambalate la trimitere? Pentru ca vreau sa stiu daca sunt intr-o cutie in care nu se vede sau fix asa cum sunt ele.

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

De regula produsele livrate, sunt impachetate in asa fel incat ambalajul sa nu permita sa fie identificat continutul coletului. Garantat. big grin

| Setemotionz explică (pentru corbulalbrosu):

Daca mi ar putea raspunde cineva care a comandat ar fi perfect big grin

| Mkeynes a răspuns (pentru Setemotionz):

Eu am comandat

| Catrice a răspuns (pentru Setemotionz):

Cine comanda prezervative prin curier?
Nu ai magazine/supermarketuri în zona?

| Setemotionz explică (pentru Catrice):

Ofertebig grin

| mihai69 a răspuns:

Eu am cumărat și vin în ambalaj neutru. Și nici nu scrie pe el ce conține coletul.
Dar vin prin curier, nu cu P(r)o(a)sta Română.

| Goete a răspuns:

Vin intr-o furgoneta modificata, in forma de scula si cu un prezervativ urias pe ea, opreste in fata casei tale si te striga prin megafon ca ti-au sosit prezervativele

| Bernardus a răspuns (pentru Goete):

Pot sa confirm, am patit si eu

Răspuns utilizator avertizat
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Vin in folie. Indiferent de colet, inauntru se afla acea folie cu "bule de aer" pentru a tine protectie pe ce se afla inauntru