| Varanudormi a întrebat:

Am comandat niste casti online de pe eMAG, vandute tot de ei, dar am dat sa fie livrate in showroom si as vrea sa stiu daca pot verifica coletul acolo, pentru ca prin curier acasa aveam opțiunea asta.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, se poate verifica. Acum doua saptamani am luat un telefon, comandat online, din eMAG Galati si l-am verificat.

| antimulte a răspuns:

Da, eu am luat un laptop si inca un SSD + o placuta de RAM. Si la ridicare (au ajuns toate 3 deodata) i-am rugat sa mi le si puna ca sa nu pierd garantia la laptop. Asa ca nu doar ca le poti verifica, dar ii poti ruga cu ce crezi ca au de ce sa te ajute.

| mihai69 a răspuns:

În showroom poți verifica produsul pe care-l cumperi, desigur!

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Si eu mi am luat de la ei o tableta si mi au verificat o ei de fata cu mine

| George12356456 a răspuns:

Da, orice colet livrat de eMag poate fii verificat.

| George12356456 a răspuns:

Eu am comenzi de la ei de peste 10.000 Ron și întotdeauna am avut drept de verificare.