| Sp0nGe a întrebat:

Vreau sa fiu cu o fta dar nu stiu cum sa o cuceresc

Răspuns Câştigător
| Popey a răspuns:

Intreab`o daca are prieten.si mai fai si uh cu ochiulwinking din cand in cand. Atunci daca fata e destul de desteapta o sa inteleaga te asigurbig grinbig grin Si daca zice ca nu are prieten poti sa o intrebi daca nu vrea sa`si faca?, atunci o sa inteleaga ca vrei o relatie cu ea...si alta metoda ar mai fi.cand sunteti singuri sa o saruti pur si simplu(mie mi s-a intamplatbig grin)Bafta! Funda?

5 răspunsuri:
| Popey a răspuns:

Bai fetito. daca ea il place nu o va deranja. Mie mi-a placut de acel baiat si daca o saruta nu trebuie sa o faca brutal.mai finutz! Dar trebuie sa stii chestii din astea asa ca las`o mai moale cu comentatul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o formula matematica frustrated.
Si asta ce e o informatie sau o intrebare?
Invit-o la un suc, poarta-te normal cu ea, relaxat, poarta o conversatie si scoate ce e mai bun din tine (adica atitudinea, bla bla bla, daca ai simtul umorului nu ezita, intelegi tu). Poate-poate o cuceresti.
@Bebelusha cum ma sa o sarute asa, din senin? Depinde de fata, mie daca mi-ar face asa vreun baiat si nu ar fi iubitul, i-as face putin vant sa ii transmit mesajul si anume ca e un (nesimtit, needucat), ca nu accept apoi i-as spune ca dorinta nu e reciproca.
Bafta la agatat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Bebelusha. Da, ai dreptate, dar daca n-are norocul acela?
Bineinteles ca trebuie sa fie delicat, dar eu am inteles altceva, depinde de felul fiecaruia de a gandi, oricum. Nu o lua in nume de rau, stai linistita, nu te-am jignit si nu am "comentat".
Si stiu si eu, altfel nu ma bagam in seama aiurea. Am fost si eu indragostita.

| Nicolae_Ciofu_1976 a răspuns:

Cred ca gasesti aici http://bit.ly/NoUtw6R

| wanna_1834 a răspuns:

Atitudine