| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ii cumpar la o fata un husky si as vrea sa stiu cand ma intalnesc cu ea trebuie sa ii iau si ceva flori, adica ea are prieten si nu vrea sa iasa la un suc atata timp cat ii cu prietenul. Adica mie si rusine ca poate vine cu ceva colege sau prietene si nu as vrea sa rada dupa aceia de mine adica sa cad chiar de fraier

Răspuns Câştigător
| 6Anonim9 a răspuns:

Sincer, daca as fi acel iubit si as afla ca e de la tine, te-as bate daca te-as intalni. Nu cred ca ai vrea complicatii... Serios, nu e bine sa te bagi in relatia lor. Ia-ti un husky pentru tine, poate asa o cuceresti indirect, fara complicatii. Dar ai grija, ca un caine nu e ca si cum ti-ai lua un PC nou. Ai nevoie de bani si sa fii responsabil.

6 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Daca ai luat cainele nu mai trebuie si flori.

| devilshelp a răspuns:

Nu ii lua un animal. Animalele NU sunt cadouri. Ia-i altceva, dar nu animale. Sa zicem ca nu o sa il primeasca, ce ai face cu el? Sau sa zicem ca il primeste si dupa va fi cu tine doar pe interes, ti-ar placea? Cumpara-i ciocolata, flori, bijuterii, orice, numai nu ceva viu. Iar despre prietenul ei, nu prea ar fi frumos sa te bagi in realtia lor. Gandeste-te ca tu ai fi intr-o relatie cu o fata pe care o iubesti mult si vine unul sa se bage intre voi, nimanui nu i-ar placea. Cauta alta fata. Sunt multe care inca nu au pe nimeni.

| dolceromania a răspuns:

Da cumpara și flori, nu am văzut nici o fata sa rada că primește flori, chiar apreciază gestul cu florile.

| Lola203 a răspuns:

Animalele NU sunt cadouri. Mai bine ia-i o bijuterie daca tot vrei asa tare sa te umilesti in fata ei, dar nu chinui un animal. Poate ea nu-l va vrea si il va abandona.

| Bodychip1979 a răspuns (pentru Lola203):

Pai eu ii iau pentru ca isi doreste mult

| Lola203 a răspuns (pentru Bodychip1979):

Banuiesc ca sunteti copii. Te-ai gandit ca parintii ei poate nu o vor lasa sa-l tina?