| oana_4158 a întrebat:

Vreau sa-l excit foarte tare. cum sa fac asta? sunt la inceput de drum nu prea stiu. ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| adriana_1123 a răspuns:

Buna,
Daca te iubeste se va excita suficient de tare, nu o sa fie nevoie nici de sex oral, nici de lenjerie foarte sexi.Importan este sa te considere el sexi, ca si persoana.Baietilor le place sa le fie atins trupul, penisul samd.Important este sa nu il lasi doar pe el sa te excite in timpul actului, sa l exciti si tu prin diferite metode.Bafta

7 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Intra intr-o librarie si cauta o carticica in domeniu (cu siguranta vei gasi foarte multe ). Studiaza cu atentie si vei gasi tot ce trebuie sa stii pentru a-ti face partenerul fericit.
Bafta!

| Pacala a răspuns:

Fa-i un oral bun smug

| Pacala a răspuns:

Pai, daca nu esti pregatita pentru sex oral, ce cauti tu in pat cu un baiat? Te-ai cam grabit, copilas happy Mai asteapta sa cresti, sa afli cum si ce se face...

| teroristu_7134 a răspuns:

Un meniu complet. sex oral, normal si anal

| Florinache_1847 a răspuns:

Un sex oral dar facut frumos cum trebuie lar da peste cap. in cazul in care esti dispusa sa faci treaba asta.

| dragonx88 a răspuns:

Oana draga stai linistita ca nu trebuie ineaparat un oral pentru a-l excita pe baiat...sunt multe metode de a-l excita pe baiat.Ca de exemplu poti sa imbraci o lenjerie sexy de la sex-shop sa o imbraci si sa il astepti cu siguranta va fi surprins intr-un mod placut si il va excita.De asemenea cred ca la-r excita foarte mult atitudinea ta incearca sa fi mai perversa si mai vulgara cu el. O sa reusesti, lasa-mi un id daca vrei sa mai vorbim. BAFTA

| oana_4158 explică:

Aa am uitat sa va zic. daca ma puteti ajuta cu orice mic detaliu. dar fara sex oral. nu ma simt pregatita sa fac acest pas