| FreshMit a întrebat:

Vreau sa ma intalnesc cu prietena mea, care am cunoscut-o pe facebook, si n-am curaj, sunt timid si am si fobie sociala sad, ce propuneti, dau funda!

Răspuns Câştigător
| anonyymuusss a răspuns:

Nu ai de ce sa iti fie frica - infruntati teama. Tu esti fiul al lui Dumnezeu, trebuie sa ai incredere in tine, poti face absolut orice.

8 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

Daca nu te-ai intalnit inca cu ea, nu e prietena ta, e doar o cunostinta. Sunt sanse mari sa fie combinata sau sa nu fie nici macar fata. Cel mai bine este sa va dati intalnire la metrou sau undeva ...si te uiti daca vine si cum arata. E posibil sa iti dea teapa dar daca nu faci nimic, o sa te intrebi mereu cum ar fi fost. Gandeste-te. daca te intalnesti cu ea si va placeti, ai ocazia sa va combinati pe bune, sa va luati limba in gura, sa faceti sex. Deci daca ai vreo indoiala cu privire la intalnire..ridica mana dreapta in fata si gandeste-te bine... dreapta sau pasarica.ce vrei?

| Wihox a răspuns:

Ori iti bagi mintile in cap ori te desparti de ea, simple as that.

| FreshMit explică (pentru Wihox):

Ai fost de mare ajutor, mersi :l

| djlukass a răspuns:

Da cum *** sa nu aveti fratilor fobii sociale si cu totii sunteti timizi cand voi stati toata ziua in casa si va jucati si frecati cariciu pe pornache.ba am ajuns o tara de inculti si idioti, mi-e sila de ce va ajunge cacatu asta de tara. Cand imi mai permite timpu mai ies si eu prin cartier "cu baietii" si ce vad? copiii in *** care ei cica stau afara si ii vezi cu telefoanele in mana si nu isi vorbesc. mare dreptate a avut Albert Einstein cand a spus ca vom deveni o generatie de idioti atunci cand tehnologia ne va spala creierul. ma minunez de ce viitor sumbru vom avea. hai la revedere!

| FreshMit explică (pentru djlukass):

Ar fi fost mai bine fara tehnologie, eu cred ca nu :/

| djlukass a răspuns (pentru FreshMit):

Nu zic ca ar fi fost mai bine fara ea, dar nici in halul asta in care sa ajuns nu e ok. in loc sa stai sa socializezi stai pe telefon pe facebook si alte prostii care nu isi au rostul?

| FreshMit explică (pentru djlukass):

Ai dreptate, da na. asta e, si mersi de raspunsuriwinking

| precious30 a răspuns:

Poti sa ii propui sa va vedeti intr-un parc...si poate in timp ce va plimbati treci peste teama ta. Daca iesiti la o cafenea ar trebui sa va priviti cam mult unul pe altul si e posibil sa nu faci fata laughing