| maxim789 a întrebat:

Vreau sa ma pun intr-o relatie cum sa vad daca fata vrea relatie serioasa sau sexuala?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intreab-o din prima vrei sa te invit la o cina sau un film? Daca zice da dupa aia o prinzi cu catusele si o duci in patu tau, in caz ca se plange ii readuci aminte ca nimic nu e gratuit in viata asa sa isi faca datoria

| Adry05 a răspuns:

Ce-a ajuns lumea in 2018 laughing))))

| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa te pui pe wc, ca in tr-o relatie doar intri sau iesi!
Niciodata nu vei avea un raspuns de acest gen dela vreo fata.
Fetele vor relatii sentimentale, serioase, nu sexuale.
Nu intreba asa ceva, ca risti sa ramai cu ochii vineti, daca dai peste una serioasa!

| SG1995 a răspuns:

Wtf, fata care vrea doar ceva sexual laughing nu există, dacă e pe interes vrea altceva, cadouri, mese gratis, bani.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Dupa ce te-ai pus intr-o relatie? Pe Facebook? laughing
Poate ca si ea vrea o relatie serioasa dar asta va vedea pe parcurs. Daca nu esti ceea ce isi doreste normal ca iti va spune "pa".
Stai linistit, daca te foloseste pentru sex nu cred ca e un lucru atat de tragic, mai degraba ai de castigat- placere. Rau ar fi daca sta cu tine sa iti cheltuiasca banii laughing

| maxim789 explică (pentru PrintesaGumitaa):

Daca vorbim serios?

| mihaicelsfant a răspuns:

O sa observi pe parcus daca vrea ceva serios

| maxim789 explică (pentru mihaicelsfant):

Ok,dupa ce m-am pus intr-o relatie o sa vad eu, DA?

| mihaicelsfant a răspuns (pentru maxim789):

O sa observi pe parcus ce isi doreste

| AlexChi a răspuns:

Te arunci de pe bloc...
Daca va veni la tine la spital inseamna ca vrea o relatie serioasa daca nu ...esti fraier.

| Dragos118 a răspuns:

Nu iti poti da seama din primul moment asteapta si vei afla ce vrea ea