| Aspirator a întrebat:

Vreau sa merg la facultate. Stiu ca mai e pana atunci, dar nu stiu ce vreau sa fiu. Am vrut contabila sau veterinata sau stewardesa. Nici nu stiu ce sa aleg. Am doar 16 ani si toti sunt pe mine cu gurile lor mari ca sa ma gandesc ce vreau sa fiu. Profesorii, parintii. De unde sa visez eu ce o sa fiu pe la 30 de ani? Vreau foarte mult contabila, dar nu stiu.nu am incredere cu matematica. Nu prea sunt buna. Ce meserii pentru fete/femei mai exista?

1 răspuns:
| Sn1p3r a răspuns:

Eu iti zic sa alegi ce iti place tie, ce simti ca te atrage in mod special.Gandeste-te ca asta iti va ocupa mult timp din viata, asa ca fa o alegere cat mai buna pentru tine din toate punctele de vedere.
Bafta!