| GabriiiiiElla a întrebat:

Vreau sa-mi fac poze cu iubitul, cum sa-i dau de inteles acest lucru? Voi cum procedati?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Spune-i ce vrei sa faci.De ce trebuie doar sa-i dai de inteles?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Iubitul tau nu vrea sa faca poze cu tine? sau de ce ne ceri sfaturi cum sa-l convingi sa faci poze cu el? esti urata cu spume?

| grab a răspuns:

Ii zici ca vrei sa pui pe wallpaper ceva care sa iti faca dimineata mai frumoasa. happy

| NGheorghe a răspuns:

Eu ii zic: zâmbeșteee!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o relatie, comunicarea e FOARTE importanta!
Nu trebuie sa-i da de inteles, ca nu va intelegeti prin gesturi si priviri.
Vorbeste cu el! De ce ti-e jena? Trebuie sa-i vorbesti deschis, fara ocolisuri!
Nu fi timida. Este ceva normal.
O zi frumoasa happy

| kandaraki a răspuns:

Se zice daca la inceput relatiei faci poze cu iubitul/iubita e semn spre despartire, nu stiu daca e corect sau nu, dar totusi, daca spontan ceva va plimbati sau undeva, mai stii - ar merge

Răspuns utilizator avertizat
| adriang95 a răspuns:

Simplu: îi zici straight face...

| Otils a răspuns:

Pasul 1 : Iei un aparat foto;
Pasul 2 : Zambiti!;
Pasul 3 : "Ce parere ai? Mai facem una? ".

| SyndicateW a răspuns:

Ce relatie e asta cand tu nu sti cum sa ii spui iubitului tau ca vrei sa faci poze. rolling on the floor

| cocolinafitzedulci a răspuns:

Pur si simplui ii spui "iubii hai sa ne facem pozee! ce spui?" usor nu?