| allube a întrebat:

Cum procedati cand seful nu va da de lucru? Cereti sau asteptati?

Răspuns Câştigător
| maya23 a răspuns:

Imi caut de lucru, sti daca tot ceri ai sa ajungi sa ai atatea sarcini la un moment dat si inca iti va mai da ca doar stie ca "poti".

6 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Cand nu-ti da, nici nu te plateste, nu?
Pai. i-as cere!

| mircea a răspuns:

Depinde de ceea ce doresti sa faci acolo : sa iei salariu pe care ti-l da, sau sa incerci sa participi la munca tuturor pentru ca asa vrei tu! Stii cum functioneaza principiul "participa, dar nu se baga..."?

auran
| auran a răspuns:

Ma fac ca muncesc in continuare

| allube explică:

Eu nu stiu ce s-a intamplat aici, aveam mult mai multe raspunsuri, dar cu 1 iunie nu mai sunt afisate, au ramas doar cele postate dupa aceasta data. Poate sa ma lamureasca cineva de ce? Nici nu pot alege raspunsul castigator!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" in sfarsit stau si eu relaxata.day dreaming" big grin

Răspuns utilizator avertizat