| ceconteaza a întrebat:

Vreau sa o fac pe bff.sa stea mai mult pe langa mine.sa vorbeasca mai mult cu mine.sa ma bage in seama pe mess.si chestii.nu ca nu m-ar baga dar. vreau sa fie mai asa mai interesata de mine.nu stiu adica cateodata zice sa sunt asa nesuferita. recunosc ma mai enervez. da nu mereu...sunt din timisoarrabig grinbig grinbig grin:. va rog as... funda. prom. vreau rasp rapide

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Discuta cu ea.Intreab-o ce anume nu-i place din comportamentul tau si roag-o sa fie sincera.
Si, mai ales, ascult-o fara sa va certati.Pe urma, spune-i si tu ce anume vrei de la ea si incearca sa nu mai faci lucrurile care o fac sa spuna ca esti nesuferita.
Inteleg ca o indragesti tare mult si o vezi ca pe o sora.Lucrurile astea,trebuie sa i le spui,calm,fara cearta, intr-o discutie frumoasa.
Hai, mergi si vorbeste cu ea!