| Marina08Andreea a întrebat:

Vreau sa o fac pentru prima data cu iubitul meu, dar de cativa ani imi curge un lichid alb-galbui( stiu ce inseamna). Trebuie sa port absorbant in fiecare zi. Imi este rusine sa vada ca am chilotii murdari de acel lichid sau absorbantul. Ce sa fac?

14 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

De ani de zile iti curge si nu ai fost la medic inca?! Dar de mirosit nu miroase?!
Cu mama de ce nu ai vorbit?! Ori vorbesti cu ea, ori du-te singura la un control, la camera de garda la o clinica de ginecologie!
Nu mai amana!
Cat despre facut, mai bine faceti Petting pana va cunoasteti foarte bine, altfel, o sa fiti foarte dezamgiti amandoi! El o sa termine aproape imediat, iar tu o sa simti doar ca a intrat si a miscat putin in tine!
Repet! Sexul nu e ca ciocolata, sa o bagi in gura si gata, simti placerea!
E mult mai complex!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta priviti fratii mei FUGITI DE VIRGINE altfel ajungeti la Spitalul Clinic De Psihiatrie Profesor Doctor Alexandru Obregia BUCURESTI

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ar fi indicat sa faci sex, mai intîi trateaza boala, nu o agrava facind sex. Sexul se face numai in cadrul casatoriei, esti măritată? Daca nu, atunci ai de asteptat.

| whatevernvm a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Impusca-te, te rog

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru whatevernvm):

Nu vrei tu?

| whatevernvm a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Mi-ar face placere sa o fac pentru tine. O sa port si niste tocuri de 15 cm sa ai o ultima imagine buna, ce zici?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru whatevernvm):

Mereu te i ei de mine, cine esti tu? vezi ca eu nu te am jignit niciodată, o sa te raportez.

| whatevernvm a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Mrrr, o sa vin peste tine si o sa te violez

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru whatevernvm):

Nu mă interesează nimic din ce faci tu.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru whatevernvm):

Poate ajungi in pușcarie, ce zici de asta

| corbulalbrosu a răspuns:

Exista absorbantele ultra subtiri si fine denumite protejslip si prin folosirea lor chiloteii tai vor ramane mereu perfect curati iar pasarica ta va avea mereu aspect curat si proaspat. Poti cumpara protejslipurile Always la pretul de 4 Ron (20 buc); 7 Ron (40 buc); 10 Ron (60 buc) din magazine si farmacii.

| MedRex a răspuns:

Faptul că absorbantul e tot timpul murdar, înseamnă că leucoreea aia nu mai e fiziologică. Dacă nu ai mers la ginecolog să o faci, cine știe ce cauzează secreția acea abundentă. Dacă ai fost și degeaba încearcă la altul. Iar părerea mea e că dacă vede, explică-i. Dacă nici atât nu înțelege, mai bine să își țină dotările acasă.

| AdeeAdelyna83 a răspuns:

Daca tu chiar vroiai sa faci asta cu el trebuia sa nu mai existe problema asta.Ce poti face? Indicat ar fi sa faci baie inainte de sex si sa iti schimbi chilotii.Asa e si mai igienic.