| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stau cu un baiat si el ar fi dispus sa stea cu mine insa sa-mi incep viata sexuala( am 17 ani ) deoarece el nu poate sta mult langa o persoana fara a face nimic si ca facand dragoste cu el ii demonstrez iubirea si il fac si pe el sa aprecieze gesturile si sa tina mai mult la mine. Voi ce credeti are dreptate cu ceea ce spune sau isi bate joc? astept raspuns dau funda.

14 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

De apreciat sinceritatea la el. Politicos mod de a spune hai sa ne-o tragem.

| ochiverzi91 a răspuns:

Esti sigura ca daca ii vei oferi ce vrea atunci va ramane cu tine?! Eu spun sa o lasi balta, arata-i ca ai caracter si refuza-l! Posibil ca dupa ce faci sex cu el sa te lase si sa povesteasca la toata lumea ce ati facut, sa isi bata joc de tine...nu te grabi sa faci sex! Vei regreta mai tarziu, chestia asta trebuie sa o simti nu sa fie impusa! Eu spun sa il lasi, e clar ca nu cauta ceva serios. Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| MisteriuosGirl a răspuns:

Scumpo, nu stiu ce crede el, dar eu nu as accepta ca un baita sa imi puna aceasta conditie! suna de parca ar vrea sa profite de tine! nu pot fi de acord, dar daca tu esti, asta e! eu nu as accepta! mi se pare o mare jignire! un baita ce iubeste si respecta o fata nu ar face sau zice niciodata asa ceva! s-ar abtine, daca o iubeste!

| rominas a răspuns (pentru MisteriuosGirl):

Offf.sad Tin asa mult la el si il cunosc de mult timp nu e genul de persoana care sa-si bata joc, dar oricat de mult as tine la el cred ca niciun baiat nu merita sacrificiul asta din cateva zile de relatie. Va multumesc mult.

| Coccco a răspuns:

In ziua de astazi, dragostea este ce nu ar trebui sa fie. NU se bazeaza doar pe sex, bani etc. ci pe incredere, respect si sinceritate. Dupa parerea mea vrea sa profite de tine. Acum tu stii ce vei face!

| kamykaze88 a răspuns:

Dragostea nu depinde neaparat de sex... da e un element crucial intr-o relatie dar... mama cata scarba i-mi provoaca oamenii cat de josnic poate sa fie copilu ala

| raluca44 a răspuns:

Off...esti pusa intr-o situatie cam nasoala.pai eu cred ca daca ti-a spus asta chiar din primele zile de rel,e clar ca sta cu tine mai mult pentru sex. daca era un baiat care isi dorea o relatie seriosa,nu iti spunea asta,ci mai intai astepta sa va cunoasteti reciproc,ajungea sa te iubeasca,apoi daca u te simteai pregatita si considerai ca merita, i te ofereai de buna voie, nu asa...atunci cand tii la persoana de langa u si iti doresti o rel frumoasa cu ea, nu ii pui asemenea conditie.baiatul asta stie ca il iubesti si ca iti doresti sa fii cu el, iar el nu face decat sa te santajeze.eu zic sa nu iti incepi viata sexuala doar pentru ca numai asa puteti fii impreuna.mai sunt si alti baieti care apreciaza ca iubitele lor sunt virgine si sunt dispusi sa le astepte pana ele se simt pregatite. posibil ca dupa ce o faci cu el, sa te lase balta, iar u vei suferi si vei regreta.asa ca ai rabdare.fa-o cu cineva care te merita cu adevarat, nu cu el dupa cateva zile de relatie.ai grija!:*

| andreiemil a răspuns:

Tu ce vrei, il doresti? vrei sa traiesti cu el? vrei sa-ti incepi viata sexuala? nu ai vorbit decat de ce vrea el - faceti ce vreti AMANDOI

| rominas a răspuns (pentru andreiemil):

Pentru mine e singurul baiat la care tin si asta e de aproximativ 8-9 luni, desi nu am stat cu el pentru cauzele mentionate sus...

| gabylegionarul a răspuns:

Dreptate? in nici un caz,! vrea doar virginitatea ta,daca ar tine cu adevareat la tine,te-ar astepta oricat ar fi nevoie, pana vei fi cu adevarat pregatita sa faci acest pas, nu te-ar forta sa faci ceea ce nu iti doresti!

| Wolf_Dark_1991 a răspuns:

Isi bate joc

| ovi01 a răspuns:

Asa sunt baieti se gandesc numai la asta, dar poate el chair e sincer. cunoaste-l mai bine si daca esti pregatita incepeti cu el viata sexuala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne ce texte jalnice are baiatul asta al tau! cauta si tu pe unul mai amuzant macar sa razi cu lacrimi happy

| Anett14 a răspuns:

Fa cum vrei tu!