| Dianax124 a întrebat:

Vreau să știu. Daca ar fi sa dai timpul înapoi, ce ai schimba? Cel mai impresionant răspuns primește FUNDA.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Inainte de big bang,aparitia vieti ca sa vad ce la cauzat,cum a aparut viata pe pamant, in termeni de iubire mi-as declara iubirea fata de fata care am iubit-o mult dar din frica nu i-am spus asta niciodata, daca as putea mi-as fi putut schimba genele m-as fi nascut un barbat frumos,inalt,inteligent, smecher cu personalitate fara complexe, frustrari, as scoate partea emotionala sa nu simt iubire deloc ca iubirea aduce suferinta, as vrea sa vad cum a evoluat frumusetea in istoria umanitati, de ce ne atrage cei frumos plus multe as avea ce cerceta in trecut

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Danke

10 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

As fi vrut sa am mai mult tupeu cand eram mai mic.Acum sunt ok, am prea mult.
N-am nevoie de funda.

| WaterDrop a răspuns:

As da timpul inapoi pana in momentul in care primul organism si-a facut aparitia pe Pamant, si l`as strivi.In acest fel nu ar mai exista bine si rau, bani si nefericire, relatii ratate si oameni dezamagiti, suferita si mizerie, iar tu nu ai mai putea pune aceasta intrebare si te`ai bucura ca fiind parte din univers.

| Xelon a răspuns:

Nimic,lucrurile s-au intamplat cu un anumit motiv si m-au ajutat sa ma dezvolt pe mine ca om.

Răspuns utilizator avertizat
| Yon1470 a răspuns:

N-as mai face cumparaturi de la Kaufland.

| sir sanjei a răspuns:

As schimba cel mai important lucru.
As introduce un test de admitere pe TPU!
Prea multa prostie gratuita pe site-ul acesta!

| Shophia18 a răspuns:

Daca as putea da timpul inapoi as vorbi cu baiatul pe care il iubesc. Cand am avut ocazia nu am putut sa o fac am fost timida sad si am pierdut.

| AlinDark14 a răspuns:

Un singur lucru, Sa nu mai aud vocii, Daca te-a plesnit rasul, Se poate spune ca este o boala, Implanta, In anumite momente auzi oamenii din jurul tau razand de tine fara ca ei sa-si deschida gura, Plus ca acest lucru mi-a fost implantat in corp cu un chip asemanator cu cel al cainilor, Mi-au deschis anumite canale nervoase ca acesta sa poata functiona, Stiu ti se pare S.F, Scrie si pe google : ( Aud voci) Si te vei comvinge singura, Cum ma descurc cu problema asta? Buna intrebare, Trec prin teste mentale aproape zilnice, Si nu stii daca ai luat-o razna sau ai dreptate, Exista si multe clipuri pe YT cu acest lucru, Cei cert ca omoara sufletul din mine si fiecare speranta avuta sau pe care o voi avea vreo data. Spune-mi tu acum cum ti se pare?

| colleonu a răspuns:

M-as duce inapoie in timp, si m-as astepta la coltul scolii pe unde treceam mereau cand chiunleam si mi-as da doi pumni, si m-as trimite inapoie la scoala, as mai astepta cativa ani, si mi-as da doua picioare in gura in clipa in care m-am hotarat sa ma implic serios in relatia cu fosta...