| Th3Public3N3MY a întrebat:

Cum dau computerul înapoi? Vreau să-l dau cu o lună înapoi. Cum fac asta? Am windows 7. Primul răspuns primește FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Mi-e greu sa cred ca acum o luna ti-ai creat un punct de restaurare...In fine, pentru a fi capabil sa dai calculatorul inapoi (sa setezi alt punct de restaurare) tot ce trebuie sa faci este sa accesezi Start -> All programs -> Accesories -> System Tools -> System Restore, pentru ca mai apoi sa faci setarile corespunzatoare.
Daca vrei doar la ceas, dai click jos acolo si dai Change Date and Time/Date and time settings.
O zi buna! happy

2 răspunsuri:
| Raduu a răspuns:

Presupun ca sa dai data inapoi cu o luna. Pai da pe ceas, apoi pe "Change date and time" (sau daca ai in romana "Schimba data si ora") Apoi dai din nou la fereastra noua aparuta "Change date and time" (...prima optiune) si acolo seteziwinking

Alte răspunsuri