| lulu_5589 a întrebat:

imi place de nu coleg de clasa...si el da semne ca si cum m-ar placea adica ma mai loveste incet cu o carte, si mergem impreuna acasa si ma face sa rad, mereu cand intra pe mess imi da un buzz sa vada daca sunt si vorbim pe mess ore intregi si vorbim despre toate subiectele.nu stiu cum i-as da de inteles ca il plac? mersi love struck

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai mai bine ii spui happy sunt sigura ca te place, dar este cam timid.Sau ii raspunzi si tu la glume, ii zambesti, o atingere intamplatoare, o privire.

| never2say4never a răspuns:

Stiu ca e greu, dar poti sa-i spui. Inainte sa-i spui, incearca cateva exercitii de respiratie.

Răspuns utilizator avertizat