| AleVineLaTine a întrebat:

Vreau sa stiu daca un băiat ma place...cred ca o face,suntem colegi de mult timp dar doar de câtva timp sunt ca-l plac,glumeste mereu cu mine,de la un timp ma baga in seama si parca încearcă sa-mi spună ceva...dar are niste prieteni care cam râd de mine si poate ca ei il influențează sa nu mai vorbească cu mine,va rog sa ma ajutati, mulțumesc!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca te place trece peste tot posibil depinde de el, vorbiti online pe fb, la telefon

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca senimentele lui fata de tine pot fi influentate de niste prieteni, atunci acestea sunt mult prea slabe si in acest caz mai bine lipsa.

| vladut91 a răspuns:

Vorbeste in contiunare cu el, vezi cum se comporta, daca se lasa influentat de prietenii nu merita sa te concentrezi asupra lui

Oricum parerea mea e ca te place
Cand un baiat sta pe langa o fata o place happy