| byka23 a întrebat:

Vreau sa stiu parerile voastre apropo de "bunicul Iurie Darie" pe care il admir inca foarte mult si care dupa parerea mea, repet e o parere personala, a fost influentat de "frumoasa" lui sotie de 65 de ani. A-ti face "tabloid" la 81 de ani? A-ti incerca sa mai socati pe cineva? sau voua v-a placut si mai vretilaughing)

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Au intrat într-un con de umbră iar banii s-au cheltuit!
Puteau în continuare să dea viață unor personaje echilibrate nu un așa rol de joasă speță.
Pa, pa.

Abh
| Abh a răspuns:

Eu cred ca ea este o nimfomana iar el este in criza varstei a 3a. Probabil ca ea il copleseste cu atentie si astfel, el este orbit, lasandu-se manipulat. Pacat, Iurie Darie este un actor extrem de valoros care se face de ras in ultimii ani de viata. Ce isi va aminti lumea despre el? Filmele in care a jucat cu atata talent sau ultimele scandaluri porno?

| foxi a răspuns:

Iarta-l ca nu stie ce face!

| ronin33dan a răspuns:

Foamea si o anumita varsta te indeamna la fapte disperate, acum ca sunt din nou in atentia presei si au venit ceva interviuri in exclusivitate au venit si ceva banuti.Vedem mai departe!