| Motruc_Mihaela_1994 a întrebat:

Vreau sex in fiecare zi. Prietenul imi spune da sunt o nimfomanca. Eu ma bucur, imi place sexul si sa experimentez in pat. Am citit ca estrogenul si progesteronul in corpul feminin cauzeaza dorinta sexuala. Dar stau si ma gandesc, trebuie sa imi fac griji de ceva? Cica de obicei mai mult sex vor barbatii

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Trebuie sa imi fac griji de ceva?
Da. Să ai această grijă. Să te gândești la Eva din Biblie. Ce a făcut ea? A născut copii. De aceea făcea sex, de aceea sexul a fost lăsat, să fie cu bucurie, cu plăcere extremă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heei!

Dacă de obicei bărbații vor mai mult sex nu înseamnă că este o regulă, mai sunt și excepții in care femeile își doresc la fel de mult.

Nu vad de ce ar fi o problemă, mai ales dacă ai cu cine sa faci sex, mai ales daca respectivul te satisface așa cum îți dorești tu.

Mult succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Saiko10 a răspuns:

Dai tati, fa-ti tunel in tine, nu te opreste nimeni laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Iunicu a răspuns:

Fiecare persoană are propriul ritm.
Așa cum există persoane care se mulțumesc cu o partidă pe săptămână, și persoane care simt nevoia de mai multe ori pe zi. Nici unii nici ceilalți nu sunt anormali.
Potrivirea sexuală între parteneri are in alcătuire și potrivirea frecvenței actelor sexuale.

| jorjache a răspuns:

Asa e normal când iubești și ești iubit