| Monimoni1996 a întrebat:

Vreau si eu câteva sfaturi despre cum sa ii fac oral prietenului meu,să îi placă.
Câteva tehnici,cum sa mișc limba,buzele.
Eu intreb pe bune, vreau răspunsuri directe, sincere.
Cum va place vouă ca băieți gen, vreau sa aflu mai multe pentru ca sunt la inceput.

15 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Acceseaza filme erotice sau pornografice, pentru a vedea cum se parctica felatia in realitate.

| Sofer a răspuns:

Un material porno te-ar ajuta sa vezi tehnica și poți lua un obiect sa poți exersa.

| SG1995 a răspuns:

Ți-a spus una să o bagi pe toată în gură, exclus și nerealistic, mai ales dacă o are mare, în schimb ce ar trebui să faci:
Dă -ți mâinile cu ulei (de gătit) și fă-i un handjob, freacă-i bine capul cu degetele, după atinge limba ușor vârful capul și suge usor cu buzele, fă mișcări du-te-vino cu gura de-a lungul penisului (cât e posibil) în timp ce cu mâna stângă îl masturbezi cu cea dreaptă în poți stimula testiculele, după care poți efectiv să lingi organul de jur împrejur, apoi continuă să-l masturbezi în timp ce cobori jos cu gura pe testicule și le lingi, după care își sugi încet testiculele apoi vi cu limba pe mijlocul testiculelor, urci în linie până sus pe penis să faci mișcări du-te-vino ca și cum i-ai face sex cu gura (de fapt asta faci).

| Marius22222222222 a răspuns:

Faci opturi cu limba pe cap si scuipi pe ea

| mariuscdrz a răspuns:

Nu îi mai face niciun oral. Nu te mai injosi atat. Gura femeii este doar pentru a o săruta, nu pentru a face chestii obscene cu ea. Eu, personal, nu as pune-o pe o fata sa imi faca un oral pentru ca m-as simti de parca mi-as bate joc de ea...

| Holiday a răspuns (pentru mariuscdrz):

"Eu, personal, nu as pune-o pe o fata sa imi faca un oral pentru ca m-as simti de parca mi-as bate joc de ea..."

De fapt pentru majoritatea sa faca sex oral e o placere, nicidecum n-o considera injosire.

| mariuscdrz a răspuns (pentru Holiday):

Fiecare cu propria lui opinie...

| Holiday a răspuns (pentru mariuscdrz):

Dar nu e o opinie, e ce afirma fetele/femeile, si mai mult decat atat, actiunile lor demonstreaza ca nu mint absolut deloc.

| ancaval a răspuns (pentru mariuscdrz):

Respect! Gândești bine!

| anonim_4396 a răspuns (pentru mariuscdrz):

Pai da, dar poate ea își bate joc de tine, daca înțelegi la ce mă refer.

| mariuscdrz a răspuns (pentru anonim_4396):

Pana acum nu am fost in situatia ca vreun partener de al meu sa isi bata joc de mine. Nu inteleg ce vrei sa spui?=)

| anonim_4396 a răspuns (pentru mariuscdrz):

Bruh laughing

Ce vreau sa spun e că dacă nu-i îndeplinești fanteziile sexuale sunt șanse destul de mari sa caute în altă parte, nu trebuie sa fii pus în situația asta, sunt destui puși și care probabil nici nu știu, ar fi in stare să-și "omoare" partenera daca ar afla.

| Killa3463 a răspuns:

Incepe cu limba din varf, apoi fai cercuri si tot asa joaca-te dar poti viziona filme laughing

| Crisssa25 a răspuns:

Ca sa il poti satisface o poti lua pe toata in gura, si misca-te usor dar ai grija sa nu folosesti dintii, doar buzele si limba. Misca-te din ce in ce mai tare cum poti, poti sa o mai scoti si sa dai cu limba pe capul penisului sau sa lingi pe toata... de ex, pe iubitul meu il excita daca o bag pe toata in gura si fac din ce in cel mai tare si cu buzele si cu limba la unison happy