| aaadddyyy a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri frumoase prin care ii spun ca il iubesc.pot fi si intr-o alta limba.cel mai convenabil in spaniola si engleza dar si romana:X

5 răspunsuri:
| dαɴЗ a răspuns:

Nu stiu, nu ne pasa, inventeaza ceva, si lasa in ceva prietenii ca tu ar trebui sa fi pe carte nu pe " iubiti ".

| aaadddyyy explică (pentru dαɴЗ):

Pffff....ai vorbit cand trebuia sa taci, daca nu ai un raspuns pentru intrebarea mea nu te baga nu e treaba ta ce fac eu da? asa ca te rog eu ciocu mic

| daassh a răspuns:

Daca ar fi dupa mine eu as spune: "Un simplu Te Iubesc".

| aaadddyyy explică (pentru daassh):

I-am spus asta...dar acum vreau niste texte cu care sa il mai surprind din cand in cand:X

| daassh a răspuns (pentru aaadddyyy):

Ok, atunci cauta pe google scrie statusuri de dragoste si ai sa gasesti o multitudine, si vei avea de unde sa alegi.