| dotea_5137 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele(femeilr) care fumeaza?

Răspuns Câştigător
| RhoOphiuchi a răspuns:

Adica? Care ar fi problema impotriva femeilor care fumeaza? Care a rfi diferenta intre ele si barbatii care fumeaza?
Uite eu fumez, scot fum ca o locomotiva toata ziua, bag cate un pachet, poate si mai mult. Ce parere ar trebui sa aiba oamenii, in afara de faptul ca e o practica nesanatoasa?

6 răspunsuri:
| ChRoM a răspuns:

Aia speriati de bombe spun ceva de genu "ne distrug, "copile fara viitor ", "parasute " etc... Eu sunt de parere ca e alegerea fiecaruia ce face cu sanatatea lui/ ei. Deci in cocluzie nu am nici parere buna, nici rea.winking

| foreigneyes a răspuns:

Este o alegere a lor, pentru care vor plăti în viitor, dar asta nu înseamnă că sunt mai prejos decât nefumătoarele.

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei carolinaa:*! Sunt oameni normalilaughing.Ce e asa de rau in a fuma?! Bine, este rau pentru ele dar eu nu am nimic cu acele femei.Multe dintre prietenele mele fumeaza si chiar si maicamea. Fumatoriii sunt oamenii normali numai ca e un risc pe care si-l asuma.

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Una foarte proasta. adica nu stiu pare asa vulgar sa vad o femeie cu tigara in mana si picior peste picior. zici ca ii horn, pe unde mere si norul dupa ea. + ca miroase a tutun si dintii! iar o femeie ar trebui sa fie altfel decat un barbat, nu ca lor le-ar sta mai bine

| perenasop a răspuns:

Pitzipoance! Ele ne distug tara!

| lidutsalidutsa a răspuns:

Cred ca sunt proaste nu se gindesc la viitorul lor sau desigur a copiilor lor