| Alexaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Vreau si eu pareri sincere va rog.
Exu meu e plecat in Italia si tot vorbim pe mess ore intregi, la telefon, imi spune ca ii e dor de mine, ca ma vrea langa el...Ca ii este greu acolo singur; chestii de genul. El are 20 ani si eu 17.
Intr`o zi m`am gandit sa-l pun la incercare : am rugat`o pe prietena mea cea mai buna sa se dea la el [ ea a fost cu prietenul lui cel mai bun, deci se cunosc ]. Vroiam sa vad daca are ochi doar pentru mine si daca chiar ma place, dar s`a dovedit ca nu e chiar asa. A acceptat propunerile prietenei mele [ prietena mea l-a luat cu vrajeala d`aia si i`a zis ca il place intr-un fel incat el sa nu se gandesca ca ar putea fii ceva la mijloc, intelegeti? ] Pe mess ii tot da :*:*:*:*:* si :X:X:X:: si big hug si i`a cerut cateva poze etc etc. Eu ce sa cred acum? Oare chiar o place? Sau s`a gandit ca poate fii ceva la mijloc si a facut`o dinadins? Cu mine nu mai vorbeste pentru ca nu i-am dat niste poze cu mine in sanii goi :p Ce sa cred? Prietenei mele i`a zis ca sunt prea stresanta si ca nu ma poate suferi, ii este sila de mine. Va rog eu mult, ajutati`ma sa`mi deschid ochii. Fundita :p

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Lasa-l fata draga in plata Domnului! Te va insela cu oricine, oricand si oriunde! Nu este ceva bun pentru tine.

| butt3rfly16 a răspuns:

Waww ti-a cerut poze cu tine in sanii goi:O? Ai facut frt bine ca nu i-ai dat! Cred ca daca tinea la tine prin chestia asta care ai facut-o cu pr ta trebuia sa iti arate ca era asa, dar din pacate a fost exact invers ba mai mult te vorbea si urat pe la spate.Sincer nu cred ca si-a dat seama ca tu ai pus-o pe pr ta sa faca asta pentru ca daca era asa vbea numai de bine despre tine si el a facut altceva. Tu prin"capcana"asta ai putut singura sa iti dai seama ce fel de pers e si sa iti deschizi singura ochii, asa ca incearca sa-l uiti ca nu merita daca accepta sa fie cu prima care ii iese in cale si tie iti zice ca ii e dor de tine.Baftawinking

| BubuLina999 a răspuns:

Pai mai alexa chestia cu pozele e chiar exagerata si iesita din comun adica hai sa fim seriosi... daca pe la spate spune lucruri urate despre tine e clar ca nu are respect si e lipsit de logica, nu cred ca tine la tine ci doar vroia sa se distreze putin.acum vazand ca tu nu i.ai dat satisfactie cu pozele trece mai departe la noi cuceriri si la noi aventuri.baiatul asaa nu merita nici macar o unghie de a ta. lasa. l ca e deja.cat despre prietena ta ...nu mai am ce sa zic. in concluzie nu cred ca te mai place doar vroia sa se distreze.nu ii mai acorda nici tu atentie fi indiferenta si ai sa vezi ca el o sa aiba de pierdut */sper ca te.aM ajutat/*

| Ada... a răspuns:

Bună! Sfatul meu e să îl laşi, un astfel de băiat nu merită. Arată-i mai multă indiferenţă, lasă-l pe el să te caute, să-ţi vorbească. Crede-ma, indiferenţa doare cel mai tare, mai ales la un tip ca el, care vrea să fie mereu în centrul atenţiei.
Dacă nici varianta asta nu dă roade, spune-i că faza cu prietena ta a fost o farsă, a fost un test, pe care, de astfel, nu l-a trecut şi gata...
Mult succes! kisswinking

| roxy_9087 a răspuns:

Lasa-l neaparat.