| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa.Eu vorbesc destul de mult cu el pe mess dar la scoala nu vorbeste cu mine doar daca eu il intreb ceva imi raspunde.
Vreau sa fac ceva sa stiu sigur ca ma place, sa se simta bine in preajma mea.Cum ar fi sa il fac sa ma placa.
La cele mai bune raspunsuri

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Vorbeste cu el.Multe.Despre orice. Daca e genul de persoana cu care ai discuta mereu, merita sa il pastrezi. O sa vezi ca si lui ii va face placere sa vorbeasca cu tine

| Lora a răspuns:

Am citit tot pe aici o domnisoara avea de gand sa il trimita la magazin sa ii cumpere ceva si cand se intoarce sa-l pupe pe obraz sa vada cum reactioneaza. Fa si tu la fel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exact asa am patit si eu anul trecut.era bine ca ne placeam aman2 dar niciunul dintre noi nu a daat semnelaughing
oricum.acum sunt cu el de 1 an.si totul e super bine:X
cat despre tnee...parerea mea este sa nu-l mai bagi atata in seama.trateaza-l cu indiferenta.probabil ca daca te place se va baga in seama cu tine. daca nu.cauta`ti altu care sa te merite cu adv:* succes